Reklam
Reklam

KOMİTE BAŞKANLIĞINI KEŞAN TSO ÜYESİ SALİH GÖRKEM ARAS KAZANDI

KOMİTE BAŞKANLIĞINI KEŞAN TSO ÜYESİ SALİH GÖRKEM ARAS KAZANDI
  • 03.11.2023
Reklam

31 Ekim 2023 Salı günü Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen TOBB Edirne İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimlerini Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) üyesi ve Genç Girişimciler Komitesi üyesi Salih Görkem Aras kazandı. Başkan Yardımcılığı görevlerine; Zeynel Tora Tospacı, Tolga Sezer ve Berkay Uslu seçildi.

ARAS: “BÖLGEMİZE DEĞER KATACAK PROJELERİ EDİRNE, KEŞAN, UZUNKÖPRÜ VE İPSALA İLÇELERİMİZ İLE BİRLİKTE ÇALIŞARAK KAZANDIRACAĞIZ”

TOBB Edirne İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanlığı seçimlerinin ardından konuşan TOBB Edirne İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Salih Görkem Aras, şunları söyledi: “Öncelikle seçimlerde beni destekleyen Edirne bölgemizde faaliyet gösteren tüm Genç Girişimci çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Bölgemize değer katacak projeleri Edirne, Keşan, Uzunköprü ve İpsala İlçelerimiz ile birlikte çalışarak kazandıracağız. Bölgesel ticaret potansiyelimizi arttıracak çalışmalarımızı üst makamlarımıza sunarak, katma değerli ürün artışını sağlamaya gayret göstereceğiz. Çıktığımız bu yolda başarıyı yakalamak için tüm eğitim ve gelişim seminerlerini takip edeceğiz. Gelişime ve değişime önce kendimizden başlayarak Edirne’mizi Ankara’da en iyi şekilde temsil edeceğiz. Seçim sonrasında iyi dileklerini ileten Edirne TSO Yönetim Kurulu Başkanımız Sezai Irmak’a, Edirne TB Yönetim Kurulu Başkanımız Özay Öztürk’e, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Şapçı’ya, Uzunköprü TSO Yönetim Kurulu Başkanımız İsmail Akalın’a, Uzunköprü TB Yönetim Kurulu Başkanımız Egemen Aslan’a, Keşan TB Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Kaymaz’a, İpsala TB Yönetim Kurulu Başkanımız Necmi Sezer’e ve Bölgemiz Oda ve Borsa Yönetim Kurulu ve Meclis üyelerine teşekkürlerimi sunarım. Birlikte çıktığımız bu yolda faaliyet alanlarımız içerisinde bulunan tüm noktalarımızda yapılması gereken tüm çalışmaları birlik ve beraberlik içerisinde yürüteceğimizden şüphem yoktur. Seçimlerin bölgemize hayırlı olmasını temenni eder, göreve gelen çalışma arkadaşlarıma başarılar dilerim.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ