Reklam
Reklam

MİLLETVEKİLİ AKSAL VE BAKAN KARAİSMAİLOĞLU KEŞAN-ENEZ KARA YOLUNU GÖRÜŞTÜ

MİLLETVEKİLİ AKSAL VE BAKAN KARAİSMAİLOĞLU KEŞAN-ENEZ KARA YOLUNU GÖRÜŞTÜ
  • 08.07.2021
Reklam

TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu (KEFEK) Başkanı ve AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile TBMM’de görüştü.

Görüşmeye ilişki açıklamalarda bulunan Aksal, “Edirne’ye Ak Parti İktidarı boyunca ulaşım ve altyapı sorunlarına ilişkin üst düzey projeler gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Hükümetimizin iktidarı süresince Edirnemize yaptığımız yatırım miktarı 3,92 milyar TL.” dedi.

“Bu kapsamda 2002-2020 yılları arasında gerçekleşen yatırımlara örnek olarak;

– 727 km toplam yol,

– 137 km demiryolu ağı,

– 21 adet köprü restorasyonu,

– 4053 km Fiber optik kablo altyapısı gibi yatırımları sayabiliriz.” diyen Aksal, Bakan Karaismailoğlu ile yaptığı görüşmeyle ilgili şu bilgiyi verdi: “Tarihi Uzunköprü Taş Köprü’nün restorasyonu, Müezzinoğlu Köprüsü bağlantı yolları, Edirne-Lalapaşa-Hamzabeyli yolu ve Keşan-Enez kara yolu başta olmak üzere ilimizde tamamlanmış projelerimiz ile devam eden projelerimizin mevcut durumuna ilişkin istişarelerde bulunduk. Bizler iktidara geldiğimiz ilk günden beri partimizin hizmet hassasiyeti ile memleketimizin dört bir yanına hizmet götürdük, gece gündüz hep daha iyisi için çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz.”

 

 

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ