Reklam
Reklam

MİNİBÜSÇÜLERİN GENEL KURULU YAPILDI

MİNİBÜSÇÜLERİN GENEL KURULU YAPILDI
  • 02.02.2020
Reklam

S.S. 25 Nolu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin olağan genel kurul toplantısı bugün gerçekleştirildi.

Atakent 1 Konutları yanındaki kooperatif binasında ve bakanlık temsilcileri Mahmut Altun ile Uğur Denktaşçı gözetiminde yapılan genel kurul, saat 12.00 sıralarında, Kooperatif Başkanı Erdoğan Okay’ın açış konuşmasıyla başladı.

Divan heyetinin oluşturulmasıyla devam eden genel kurulda Divan Başkanlığına Sinan Ünal, katip üyeliklere de İsmail Baş ve Bülent Gülcü getirildi, ardından da saygı duruşunda bulunuldu.

Misafir olarak Keşan Belediyesi Başkan yardımcıları Yakup Balcı ve Mustafa Altay, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, İl Genel Meclisi üyeleri Halil Bayazıt ve İsmail Keleş, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan, Keşan Belediye Meclisi’nin CHP Grup Sözcüsü Feridun Tümer’in katıldığı kongrede konuklara söz hakkı verildi.

Belediye Başkan Yardımcısı Yakup Balcı, genel kurulda seçilecek yeni yönetimle birlikte, halka daha iyi hizmet edebilmek için kavgasız çekişmesiz bir çalışma sergileyeceklerini belirterek, genel kurulun hayırlı olmasını diledi.

Daha sonra söz alan Mahmut Demirkan ve İsmail Şapçı da kongrenin hayırlı olması dileğinde bulunarak, seçilecek yeni yönetime başarı diledi.

Genel kurul, Yönetim Kurulu faaliyet raporu ile Denetim Kurulu raporu ve bilançonun okunması, Yönetim ile Denetim kurullarının aklanması ve bilançonun kabul edilmesi ile devam etti. Genel kurulda diğer gündem maddelerinin tek tek görüşülmesinin ardından seçime geçildi.

Çarşaf liste usulü, kapalı oylama ile yapılan genel kurulda yeni Yönetim ve Denetim kurulları şu kişilerde oluştu:

 

Yönetim Kurulu: Ertan Erkan (54 oy), Şendoğan Yargı (49 oy), İlhan Karakaya (48 oy), Hüseyin Çakırel (42 oy), İsmail Baş (32 oy).
Denetim Kurulu: Ahmet Engin (43 oy), Serhat Top (37 oy), Aytaç Cinci (31 oy).

Yönetim Kurulu üyeleri genel kurulun ardından yaptıkları ilk toplantıda görev dağılımını da belirledi. Buna göre başkanlığa Ertan Erkan, başkan yardımcılığına da İsmail Baş getirildi.

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ