Reklam
Reklam

NAZİR: “BİZ TÜRKİYE SEVDALISIYIZ”

NAZİR: “BİZ TÜRKİYE SEVDALISIYIZ”
  • 27.09.2023
Reklam

Kuzey Makedonya Geçmiş Dönem Devlet Bakanı Hadi Nazir ile Batı Trakya Türkleri’ne hizmet etmiş Yunanistan eski Meclis Üyesi Ahmet Hacıosman Keşan’da bir dizi ziyarette bulundu.

Nazir, Keşan Belediyesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası, Keşan Ticaret Borsası, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü’nü ziyaret etti.

Ziyaretlere Keşan Belediyesi Başkan Vekili Tarık Uysal da katıldı.

“BİZ TÜRKİYE SEVDALISIYIZ”

Hadi Nazir, “Pandemiden dolayı birkaç yıl gelemedik. Güzel bir program oldu. Türkiye’yi özledik. Biz Türkiye sevdalısıyız. Canımızdan çok seviyoruz. Ana vatanımız Türkiye Cumhuriyeti Devletidir. Dostlarımızla görüşmelerimiz oldu. Belediye Başkan Vekilimiz Tarık Uysal Bey’in misafiri olduk. Çok yakından ilgi gösterdiler. Çok ama çok güzel bir program oldu.” dedi.

“KENDİSİNİN TECRÜBELERİNDEN YARARLANIYORUZ”

Tarık Uysal da ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Birbirinden et ve tırnak gibi ayrılmaz bir bütün olduğumuz Balkan coğrafyasında yaşayan soydaşlarımızla bağlarımızı daha da güçlendirerek kültürel, sosyal ve ekonomik dayanışmamızı sürdürmek boynumuzun borcudur. Nazik ziyaretlerinden dolayı Kuzey Makedonya Geçmiş Dönem Devlet Bakanımız Hadi Nazir’e teşekkür eder, görevlerinde kolaylıklar dileriz. Keşan Belediyesi Balkanlara en yakın belediyelerden. Hadi Bakanımızı ve Ahmet Hacıosman, Keşan Belediyesi olarak Sayın Bakanımızı Keşan’ımızda misafir ediyoruz. Kendisinin tecrübelerinden yararlanıyoruz.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ