Reklam
Reklam

OĞUZ BERKAY FİDAN, YENİ ŞARKISININ KLİBİNİ ÇAMLICA KÖYÜNDE ÇEKTİ

OĞUZ BERKAY FİDAN, YENİ ŞARKISININ KLİBİNİ ÇAMLICA KÖYÜNDE ÇEKTİ
  • 28.07.2021
Reklam

O Ses Türkiye 1.si Keşanlı Oğuz Berkay Fidan, “Bu ayrılık ne?” isimli yeni şarkısının klibini Çamlıca köyünde çekti.

Birçok AB ve yerli projeye imza atarak yaşadığı Çamlıca köyünü tanıtan Tahir Demirel’in destekleriyle gerçekleştirilen çekimlere, yine Çamlıcalı olan tiyatro ve sinema oyuncusu Engin Kılıkçıer yönetmenlik etti.

Oğuz Berkay Fidan’a klibindeki rol arkadaşlığını ise Çamlıca köyünün en gözde kızlarından biri olan Seray Kurt yaptı.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Meclis Toplantı Salonu’nda basın karşısına geçen Çamlıcalılar, projeyle ilgili düşüncelerini aktardı.

Basın toplantısına; Ergin Kılıkçıer, Oğuz Berkay Fidan, Tahir Demirel ve Seray Kurt katıldı.

OĞUZ BERKAY FİDAN…

Toplantıda ilk olarak konuşan Oğuz Berkay Fidan, “Bu ayrılık ne?” adlı yeni şarkısının klip çekimlerini Çamlıca köyünde yaptıklarını belirterek, şunları söyledi: “Yeni şarkımızın klibini, bizim buralarda, Trakya bölgesinde, Trakya insanlarıyla, Trakya’daki ortamda çekmek istedik. O nedenle de yine doğup büyüdüğüm Çamlıca’daki güzel, otantik mekanları kullanarak Tahir Demirel‘in de desteğiyle, yine Ergin Kılıkçıer ağabeyimin de yönetmen koltuğuna oturarak verdiği destek ile çektik. Trakya bölgesinde inanılmaz güzel yerler var. Tahir ağabeyin de bu işe öncülük etmesiyle beraber çok otantik dokular ve eski güzel yerler var. O anlamda buraları kullanarak ‘Bu ayrılık ne?’ klibini çekmek istedik. Ayrıca yine Trakya’daki arkadaşlarımız klip arkadaşımız olarak yer aldı. Şarkı, bir aşk acısı anlatıyor.”

TAHİR DEMİREL…

Tahir Demirel de kamera arkasından verilen destek kadar kamera önünün de zor olduğunu kaydederek, “Mekan çalışmaları yaparak destek olmaya çalıştık. Arkadaşlarımızla fikir birliği, güç birliği yaptık. Çekimler heyecanlıydı. Bence bu bölgemiz için değişik bir reklâm materyali. Bizim için çok keyifli bir klip oldu. Son sahnesi de ‘Maskeli Balo’ olarak çekilecek. İnşallah hem parti yapıp hem de içinden güzel çekim olur. Ergin Kılıkçıer’in bir de film projesi var. Hem film hem de klip sürpriz oldu. Ayrıca, Çamlıca’daki salonun tadilatı başladı. Kısa sürede hem tiyatro hem de sinema gösterimlerin yapılacağı bir salona sahip olacağız.” diye konuştu.

ENGİN KILIKÇIER…

Çamlıca köyünün, Keşan’ın bir sanat sokağı olduğunu vurgulayan Ergin Kılıkçıer duygu ve düşüncelerini şu sözleriyle paylaştı: “Birbirimize destek olmamız gerekiyor. Hem kamera önünde olmak, hem de kamera arkasında olmak benim için de farklı bir deneyim oldu. Bölgemizi tanıtmak adına bunların devamı da gelecek. Şimdi benim bir sürprizim olacak; bir ay içerisinde yine Trakya’da bir film projemiz var. Kısmet olursa yine birlikteyiz. Hatta yine Çamlıca’da olacak. Küçük sokaklar, tarihi mekânlar buna çok uygun. Bizlere yardımlarını esirgemeyen Tahir ağabeye teşekkürler. O’nun değeri gerçekten bölge için çok önemli bence. Bize destek olan mülki amirlerimize de ayrıca teşekkür ederiz. Klipte ilk yönetmenlik deneyimim oldu. Aynı zamanda küçük de olsa klipte oynadım. Şarkı çok güzel. Yayınlanmasını heyecanla bekliyoruz. Sevgili kardeşimiz dışarıdan da oyuncu getirmek istemedi.”

Klipte oynayan Seray Kurt da çekimlerin çok heyecanlı geçtiğini ifade ederek, Oğuz Berkay Fidan’ın klibinde yer almaktan dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ