Reklam
Reklam

ÖVDÜĞÜ GİBİ ELEŞTİRMESİNİ DE BİLDİ…

ÖVDÜĞÜ GİBİ ELEŞTİRMESİNİ DE BİLDİ…
  • 26.07.2020
Reklam

Dün Yenimuhacir’de meydana gelen ot yangınında, itfaiye araçlarının olay yerine geç gelmesi tepkiye neden oldu.

Sosyal medyada yayınladığı yangın videosu ile itfaiye ekiplerine tepki gösteren AK Parti Yenimuhacir Belde Başkanı Şükrü Çalışkan, itfaiyenin her daim hazır olması gerektiğini söyledi.

Yerel seçimlerde partisinin belediye başkan adayının göreve gelmesinin ardından, Yenimuhacir Belediyesinin iyi ve güzel hizmetlerini her daim ifade eden Çalışkan, iyi çalışmaları övdüğü gibi belediyenin eksiklerini ve yanlışlarını da dile getirmekten çekinmediğini gösterdi.

Beldeye 8 kilometre uzaklıktaki yangına 33 dakika geçmesine rağmen müdahale edilmediğinin altını çizen Şükrü Çalışkan, “Burada ya orman yangını olsaydı, çok büyük felaket olurdu. İtfaiye aracı aheste aheste yangına müdahale etmek için geliyor. Yazık çok yazık.” dedi.

Alevlere kendi çabasıyla müdahalede bulunan ve yaklaşık yarım saat önce 110’u arayarak bilgi verdiğini kaydeden Çalışkan, yangın sezonunda bulunulduğunu ve bu nedenle de itfaiyelerin her zaman hazır bir şekilde beklemesi, yangınlara da daha çabuk müdahalede bulunması gerektiğini söyledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ