Reklam
Reklam

ÖZCAN: “KEŞAN’I AÇIK BİR FARKLA TEKRAR GERİ ALDIK”

ÖZCAN: “KEŞAN’I AÇIK BİR FARKLA TEKRAR GERİ ALDIK”
  • 02.04.2024
Reklam

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilen Mahalli İdareler Seçimlerinde Keşan Belediye Başkanı olarak seçilen Op. Dr. Mehmet Özcan ile beraberindeki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Keşan İlçe Başkanı Anıl Çakır, esnafın daveti üzerine gittiği 100. Yıl Pasajı’nda büyük sevgi gösterileri ile karşılandı.

  1. Yıl Pasajı’nda işyerleri bulunan esnaf, Mahalli İdareler Seçimlerinde Keşan Belediye Başkanı olarak seçilen Op. Dr. Mehmet Özcan’ı tebrik etmek için pasaja davet etti.

Esnafın daveti üzerine saat 14.30 sıralarında 100. Yıl Pasajı’na gelen Özcan, Çakır ile beraberindeki CHP’nin Keşan Belediye Meclisi üyeleri, CHP ve Türk bayrakları, davul-zurnalar ile karşılandı. Esnaf Mehmet Özcan’a çiçek hediye ederken, büyük sevgi gösterisinde bulunup tek tek tebrik etti.

ÖZCAN: “KEŞAN’I AÇIK BİR FARKLA TEKRAR GERİ ALDIK”

Kendisini karşılayarak büyük sevgi gösterisinde bulunan esnafa teşekkür eden Özcan, “2 şeye mutlu oldum. Birincisi Keşan’ı açık bir farkla tekrar geri aldık. İkinci sevincim de fütursuzca giden iktidara, insanlara yukardan bakanlara çok ciddi bir ders verildi. Pazar günkü yerel seçim Türkiye’nin demokrasi hayatında bir dönüm noktası olacaktır. Bu konuda çok mutlu ve umutluyum. Hepimize hayırlı olsun.” diye konuştu.

ÇAKIR: “31 MART AKŞAMI TÜRKİYE’NİN GELECEĞİ İÇİN UMUT OLDUK”

Daha sonra söz alan Çakır da, kendilerini karşılayan esnafa teşekkür ederek, şunları söyledi; “Her mitingimizde tarihi bir sınav vereceğimizi dile getirdik. Mehmet Özcan ve belediye meclis üyelerini seçtik ama 31 Mart akşamı Türkiye’nin geleceği için umut olduk. İnanıyorum ki ilk genel seçimde bunları gönderiyoruz. Biz hiç kimseyi ötekileştirmedik, kötü söz söylemedik, iftira atmadık. Kendi ikbalimiz için kardeşi kardeşe kırdırmadık. Seçim bitti ideolojisi, partisi ne olursa olsun yine bir aradayız. Belediye Başkanımız rozeti çıkardı ve herkesin belediye başkanı oldu. Bizim için aslolan Keşan ve şanlı Türk bayrağıdır. Allah bize bu bayrağın altında ölmeyi nasip etsin.”

Özcan ve Çakır, konuşmalarının ardından esnaflar ile fotoğraf çekildi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ