Reklam
Reklam

POLİKLİNİK HİZMETLERİ VE CERRAHİ TEDAVİLER TİTİZLİKLE SÜRÜYOR

POLİKLİNİK HİZMETLERİ VE CERRAHİ TEDAVİLER TİTİZLİKLE SÜRÜYOR
  • 06.04.2020
Reklam

Özel Keşan Hastanesinden yapılan açıklamada, hastanedeki çalışmalar hakkında bilgi verildi.

Hastaneye gelen Corona virüsü şüpheli hastaların ayrı bir bölümde izole edildiği belirtilen açıklamada, Corona virüsüne karşı alınan tedbirler konusunda da şu bilgilere yer verildi: “Salgının başladığı günlerde hastanemizde ayrı bir poliklinik oluşturduk. Bu bölüm izole alan.

Hastaneye girişlerde tüm hastaların ateşini ölçerek, öksürük, nefes darlığı, halsizlik gibi şikâyetlerinin olup olmadığını soruşturarak uygun hastaları cerrahi maske takıp alanlara alıyoruz.

Corona testi pozitif gelen hastalar, ilimizde pandemi sırası olan hastanelerde yatırılmaktadır. Hekimler, hemşirelere ve tüm personelimize hem kendi hijyenlerini ve güvenliklerini sağlamaları konusunda hem de bu tür hastalara yaklaşım ve virüsü hastadan hastaya bulaştırmama konusunda eğitim verildi.”

İnsanların gerekmedikçe evlerinden çıkmamaları gerektiğine de dikkat çekilen açıklamada, “Ancak rahatsızlığı bulunan hastaların, maske takarak hastaneye gelmelerinde sakınca yoktur. Hastanemizde tüm poliklinik hizmetleri ve cerrahi tedaviler her zamanki titizlikle, kesintisiz bir şekilde başarıyla sürdürülmektedir.

Anne adaylarının ve bebeklerin sağlığı için kadın doğum ile çocuk sağlığı ve hastalıkları polikliniklerimiz ve servisimiz sorunsuz şekilde devam ediyor.

Siz yeter ki iyi olun, ihtiyaç halinde 7/24 hizmet vermeye devam etmekteyiz.” denildi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ