Reklam
Reklam

ŞAPÇI: “İLGİNİN YOĞUN OLMASI BİZLERİ MEMNUN ETTİ”

ŞAPÇI: “İLGİNİN YOĞUN OLMASI BİZLERİ MEMNUN ETTİ”
  • 22.11.2021
Reklam

Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika İstanbul, pandemi sebebiyle verilen yaklaşık 2 yıllık aranın ardından 18-21 Kasım 2021 tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde misafirlerine kapılarını açtı.

Ulusal ve Uluslararası otomotiv endüstrisi firmalarını tek çatı altında buluşturan fuara Keşan’da otomotiv sektöründe faaliyetlerini sürdüren vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) ve Keşan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi işbirliğinde Keşan TSO üyeleri ve Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi üyelerinden oluşan yaklaşık 40 kişilik heyet, 21 Kasım 2021 Pazar günü Automechanika İstanbul fuarına ziyaret gerçekleştirdi. Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Gürel, Madeni Eşya ve Demirciler Odası Başkanı Hüseyin Erkan ve Keşan TSO Meclis Üyesi Ekrem Şanlı da gerçekleştirilen fuar ziyaretinde heyete eşlik etti.

BAŞKAN ŞAPÇI: “DEĞİŞEN VE GELİŞEN YENİ TEKNOLOJİLERİ ÜYELERİMİZE TANITMAK VE BÖLGEMİZE KAZANDIRMAK İÇİN FUARLARI ÖNEMSİYORUZ”

Keşan TSO ve Keşan Küçük Sanayi Sitesi üyelerine ve üye çalışanlarına günübirlik ücretsiz olarak planlanan fuar gezisiyle ilgili açıklama yapan Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan Küçük Sanayi Sitesi’nin bölgesel ekonomiye kattığı değerin önemine değinerek, “Bölgesel ekonomimize önemli ölçüde değer katan Küçük Sanayi Sitesinde faaliyetlerini sürdüren üyelerimizle birlikte, Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifimizle işbirliği içerisinde gerçekleştirdiğimiz Automechanika İstanbul fuar programımıza bölgemizden yoğun ilgi olması bizleri memnun etti. Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika başta olmak üzere 100’ün üzerinde ülkeden binlerce otomotiv endüstrisi profesyonellerinin tek çatı altında toplanan fuarda üyelerimize birçok değişen ve gelişen yeni teknolojiyi tanıma ve yerinde inceleme fırsatı sunduk. Keşan TSO olarak değişen ve gelişen yeni teknolojileri oda üyelerimize tanıtarak bölgemize kazandırmayı önemsiyor, bunun için gayretle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yeni normalleşme süreciyle beraber de yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenecek olan fuarlara katılımlarımızı artıracağımızı buradan söylemek istiyorum. Üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için kamu kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içerisinde çalışma gayreti ile hareket ediyor bu kapsamda Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı olan Automechanika’da işbirliği içerisinde olduğumuz Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Gürel’e ve yönetimine odam ve şahsım adına teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

GÜREL: “ÜYELERİMİZE EN İYİ HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞMALARIMIZA BAŞLADIK”

Keşan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi Başkanı Hakan Gürel de göreve geldikleri günden itibaren Küçük Sanayi Sitesi üyeleri için gayretle çalıştıklarını belirterek şunları ifade etti: “Küçük Sanayi Sitemiz için göreve geldiğimiz gün itibariyle üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışmalarımıza başladık. Üyelerimizden gelen sorunları, talepleri ve çözüm önerilerini dinledik. Bu doğrultuda da Keşan TSO ile işbirliğinde oda üyeleri ve kooperatif üyelerimizle birlikte 21 Kasım 2021 Pazar günü Türkiye’nin Lider Uluslararası Otomotiv Endüstrisi Fuarı Automechanika İstanbul fuarına katıldık. Fuarda yedek parçalardan rot balans makinalarına, madeni yağlardan yeni nesil pompa enjektör makinalarına kadar birçok yeni teknolojiyi yerinde görerek inceledik. Değişen ve gelişen yeni teknolojileri Küçük Sanayi Sitemize kazandırmak için girişimlerde bulunduk. Fuar ziyaretimiz için işbirliği içerisinde olduğumuz Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı ve yönetimine teşekkür eder, Küçük Sanayi Sitemiz için tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla işbirliği içerisinde yeni çalışmalar yapmayı dilerim.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ