Reklam
Reklam

SARDOS EKİBİ, LALACIK VE PAZARDERE KÖYÜNE PEDAL ÇEVİRDİ

SARDOS EKİBİ, LALACIK VE PAZARDERE KÖYÜNE PEDAL ÇEVİRDİ
  • 14.01.2020
Reklam

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS) üyeleri, geçtiğimiz hafta sonu Lalacık ve Pazardere bölgesine bir bisiklet turu gerçekleştirdi.

Tur sabah erken saatlerde başladı ve yoğun sis altında Paşayiğit Mahallesi’ne ulaşıldı. Burada kısa bir mola veren bisikletçiler, yağan yağmur altında Lalacık köyü üzerinden Pazardere köyüne ulaştı. Köy kahvesinde kahvaltı yapıp uzun süre halk ile sohbetler eden bisikletçiler, yine yoğun yağış altında Beyendik beldesi üzerinden Keşan’a döndü.


SARDOS yetkilileri yaptıkları açıklamada, faaliyeti şu şekilde değerlendirdi: “Bu hafta sonu da çok keyifli bir bisiklet faaliyetini daha geride bıraktık. Kötü hava koşullarına rağmen katılımcıların istekli duruşu ve pozitif enerjileri güzel bir etkinlik olmasını sağladı. Bu haftaki faaliyetimizle birlikte yapacağımız her bisiklet etkinliği Mart ayında 7.sini yapacağımız 27. Alaya vefa ve şehitlere saygı bisiklet turumuza hazırlık maksatlı olacaktır. 
Bu etkinliğimizde bizlere gösterdikleri sıcak ilgi ve konukseverlikten dolayı Pazardere halkına sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Etkinliklerimiz bir hafta sonu bisiklet bir hafta sonu doğa yürüyüşü olarak devam etmekte olup faaliyetlerimize herkes katılabilir. Ayrıca her hafta çarşamba günleri yaptığımız alıştırma sürüşlerimiz de devam etmektedir.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ