Reklam
Reklam

SARDOS, ‘ŞEHİTLERE SAYGI TUR’UNA HAZIRLANIYOR

SARDOS, ‘ŞEHİTLERE SAYGI TUR’UNA HAZIRLANIYOR
  • 28.01.2020
Reklam

Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği (SARDOS), geçtiğimiz hafta sonu 20 bisikletçinin katılımı ile  62 km.lik bisiklet turu gerçekleştirdi.

Sabah saatlerinde Keşan’dan başlayan turda bisikçetçiler, Kılıçköy, Türkmen, Gündüzler, Yapıldak rotası takip edilerek öğle saatlerinde Kocahıdır köyüne ulaştı. Bisikletçiler burada öğle yemeklerini yedikten sonra Aliçopehlivan ve Esetçe beldesine ulaştı. Bisikletçileri burada Esetçe Belediye Başkan Yardımcısı Fedai Bülbül karşıladı. Başkan Yardımcısı Bülbül ve belde halkı ile bir süre sohbet eden bisikletçiler, tekrar yola koyularak Keşan’a ulaştı. Toplu olarak Keşan Atatürk Stadyumuna giden bisikletçiler, SARDOS Veteran Futbol Takımının, Lüleburgaz Veteran Futbol Takımı ile yaptığı maçı izledi. Maç bitiminden sonra ekip toplu olarak Keşan Belediyesinin düzenlediği karne etkinliklerine katılan SARDOS’lu bisikletçiler, İzzeti İkram pazarında alışveriş yaptı. Hafta sonunu dolu dolu geçiren dernek üyeleri,  bu yıl 7.sini yapacakları ‘27. Alaya Vefa ve Şehitlere Saygı Turu’na da güzel bir hazırlık yapmış oldu. Bisiklet turuna, İpsalaspor BİDOST üyesi Yılmaz Bayraktar da katıldı.


SARDOS Yönetimi, Esetçe Belediye Başkan Yardımcısı Fedai Bülbül‘e karşılama ve ikramları için teşekkür ederken, faaliyetlerinin de hafta içi ve hafta sonu devam ettiğini, herkesin katılabileceğinin mesajını vererek, faaliyet ve etkinlikleri Keşan Saros Doğa ve Spor Derneği/facebook ve sardoskesan/ınstagram sayfasından takip edileceğini belirtti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ