Reklam
Reklam

SELEKTÖR YAPMA İLE BAŞLAYAN TARTIŞMADA TÜFEKLER ÇEKİLDİ

SELEKTÖR YAPMA İLE BAŞLAYAN TARTIŞMADA TÜFEKLER ÇEKİLDİ
  • 07.07.2020
Reklam

Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Merkezi Amirliği’ne başvuran bir kişi, trafikte tartıştığı kişinin kendisine tüfekle ateş ettiğini söyledi.

E.B. verdiği ifadesinde, trafikte kendisine selektör yapan Y.Ç. ile tartışma yaşadıklarını, ardından diğer şüpheli D.Ç’nin kendisine doğru tüfekle ateş ettiğini ve kaçtığını, 10 dakika sonra şüpheli D.Ç. ile tekrar karşılaştıklarında yine kendisine ateş ettiğini ve yine kaçtığını belirterek şikayetçi oldu. E.B, tüfekle ateş edildiği sırada yaralanmadığını da söyledi.

İfadesi alınan şüpheli Ü.D, akrabası şüpheli Y.Ç’nin üzerine E.B’nin kalabalık bir grupla yürüdüğünü ve bu sırada ‘tüfeğimi getirin’ diye bağırdığını, polislerin çöp konteynerinde bulduğu tüfeklerden birinin kendisine ait olduğunu ama kendisinin tüfeği kullanmadığını ve kimin alıp oraya bıraktığını da bilmediğini söyledi.

Y.Ç. de E.B. ile trafikte selektör yapma nedeniyle tartıştığını, olay yerinden ayrılırken 2-3 el silah sesi gelmesi üzerine pompalı tüfeği kendisini korumak için yanına aldığını ancak olayda kullanmadığını ve  kalabalıkta çöp konteynerine sakladığını kaydetti.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ