Reklam
Reklam

SEVTAP ENGİN: “7 GÜN 24 SAAT ÜYELERİMİZE HİZMETE HAZIRIZ”

SEVTAP ENGİN: “7 GÜN 24 SAAT ÜYELERİMİZE HİZMETE HAZIRIZ”
  • 02.02.2021
Reklam

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) ve TUSEM (Trakya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi) işbirliğinde, pandemi sürecinin etkin ve faydalı kullanılması amacıyla düzenlenen online eğitimler sona erdi.

Zoom/Webinar ve Facebook üzerinden canlı olarak gerçekleştirilen eğitimlerin büyük ilgi gördüğü belirtildi.

Trakya Bölgesi’nde ilk kez düzenlenen online eğitimler, 26 Aralık 2020 Cumartesi günü başladı.

Finanstan muhasebeye, dış ticaretten pazarlamaya toplam 8 ayrı konuda eğitim verildi.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Kadir Mutaf ve Yönetim Kurulu Üyesi Sevtap Engin, online eğitim süreci ile ilgili değerlendirmede bulundu.

MUTAF: “EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Mutaf şunları ifade etti: “Pandeminin kötü etkileri dünyada olduğu gibi ülkemizde de sürüyor. Üyelerimizin de bu dönemde sıkıntılarını ve taleplerini ilgili kurumlara ilettik. Üyelerimizin eğitim beklentilerine en iyi şekilde cevap verdik. Trakya Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’yle bir çalışma yürüttük ve online eğitim programlarını üyelerimiz ile buluşturduk. Böyle bir organizasyonu odamız ve Trakya Üniversitesi ile birlikte yaptığımız için kıvanç ve mutluluk duyuyoruz. Üyelerimiz ve vatandaşlarımız eğitim süreçlerine katılım gösterdi. Emeği geçen oda personelimize ve üniversite hocalarına çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Yönetim Kurulu Üyesi Sevtap Engin de dünya olarak zor günlerden geçildiğini belirterek, evlerde kalınması önerilen bu dönemde zamanın etkili ve faydalı kullanılmasının sağlanması gerektiğine dikkat çekti.

Sevtap Engin şunları söyledi: “Salgının ticaret ve ekonomik hayattaki etkilerini en aza indirmek için oda olarak tüm imkânlarımızı seferber ettik. Zamanı etkin ve faydalı kullanmak adına eğitim, seminer, forum gibi çalışmalarımızı sanal ortamda gerçekleştirdik. Oda üyelerimizin ihtiyaç duyacağı eğitimleri ön planda tutarak canlı yayınlarla herkesin erişimine açık hale getirdik. Eğitimler üyelerimizin ticari faaliyetlerini geliştirmeye yönelik olarak ihracat, muhasebe, sosyal medya gibi alanında uzmanlık gerektiren konularda akademisyenler tarafından verildi. Toplamda eğitim boyunca 40 bin kişiye ulaşım sağlandı. Online olarak gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile birlikte salgın süresince üyelerimizi bir adım daha ileriye taşıdık. Devam edecek eğitimlerimizi tüm oda üyelerinin takip etmesini öneriyoruz. Gerçekleştirilen eğitimlerimize Keşan TSO Facebook ve Youtube sayfalarından ulaşmak da mümkün. Ticaret, üretim ve eğitim için 7 gün 24 saat üyelerimize hizmete hazırız.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ