Reklam
Reklam

SOKAK HAYVANLARI İÇİN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER

SOKAK HAYVANLARI İÇİN KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİLER
  • 23.01.2020
Reklam

Keşan Hayvanları Koruma Derneği (KEHAYKO)’nin, sokak hayvanlarına destek amacıyla düzenlediği ‘Dayanışma Kahvaltısı’, bugün gerçekleştirildi.

Şapçı Prestij Hotel’de yapılan ve saat 10.00’da başlayan kahvaltıya; Keşan Belediye Meclisi üyesi ve Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun eşi Mukaddes Helvacıoğlu, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile hayvan severler katıldı.

CEBECİ: “CAN DOSTLARIMIZA DESTEK İÇİN ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ.”

Katılanlara teşekkür eden KEHAYKO Başkanı Sevinç Cebeci, kahvaltıya olan büyük ilgiden memnuniyet duyduklarını belirterek, Can dostlarımıza destek için elimizden geleni yapıyoruz. Sizlerin de katkılarıyla Mehmet Gemici Cennet Bahçesi arkasındaki Can Evimizde bulunan canlarımızın mama ve gerekli ihtiyaçlarını karşılamak için dernek yönetimimiz olarak uğraşıyoruz. Keşan Belediyesi ile ortak olarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

GERGİN: “KEŞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞI OLARAK GEREKLİ DESTEĞİ VERİYORUZ”

Keşan Belediye Meclisi üyesi ve Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin de, Sayın belediye başkanımız Mustafa Helvacıoğlu, başka bir programda olması nedeniyle kahvaltıya katılamadı. Size kendisinin selamlarını ve saygılarını getirdim. Keşan Belediye Başkanlığı olarak KEHAYKO ile birlikte gerekli çalışmaları sürdürüyoruz ve gerekli desteği veriyoruz. Ayrıca bu kahvaltıya gösteriniz ilgi de bizleri çok mutlu etti. Hepinize afiyet olsun.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ