Reklam
Reklam

SON BAŞVURU 31 MAYIS’A KADAR…

SON BAŞVURU 31 MAYIS’A KADAR…
  • 02.05.2023
Reklam

Keşan Belediyesi, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğünün koordinesinde, ilçedeki yeşil dokuyu çoğaltmak, vatandaşlarda çevre bilinci ile sevgisini artırmak, vatandaşların çevre düzenlemesine yönelik ilgisini teşvik etmek amacıyla en güzel balkon bahçe ve teras yarışması düzenledi.

“Keşan En Güzel Bahçe, Balkon ve TerasYarışması”na vatandaşların rengarenk balkon, bahçe ve teras düzenlemeleri ile büyük ilgi göstermesi bekleniyor.

Yarışmaya katılmak isteyenlerin balkon, bahçe veya teras fotoğraflarını en az 3 adet olacak şekilde olabildiğince farklı açılardan fotoğraflayarak İnstagram üzerinden “@kesanbelediyesi” etiketiyle paylaşmaları gerekiyor.

Yarışmaya katılım için son başvuru tarihi 31 Mayıs 2023Çarşamba günü olarak açıklandı.

Yarışmada 1.’ye iki kişilik tam pansiyon iki gece tatil, 2.’ye akşam yemeği, 3.’ye kahvaltı yarışmaya katılan herkese Keşan Belediyesi seralarında üretilen 3 adet saksıda çiçek ve devlet tiyatrosu bileti hediye edilecek.

Yarışmada jüri tarafından; balkon, bahçe ve teraslarda; mekanın genel tasarımı, mekanın estetik görünüşü ve bakımlılığı, mekanın işlevselliği, bitki kompozisyonu, kullanılan yapı ve dekorasyon elemanlarının uygunluğu, geri dönüşebilen ya da tekrar kullanım olarak değerlendirilen materyallerin birbiriyle uyumlu kullanımı açısından değerlendirilecek.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ