Reklam
Reklam

SORUNU ÇÖZMEK ÇOK MU ZOR?

SORUNU ÇÖZMEK ÇOK MU ZOR?
  • 10.08.2020
Reklam

Enez Kavşağı ile Destek Kıtaları Kavşağı’ndaki sinyalizasyonda süre göstergelerinin çalışmaması şikayet konusu olmaya devam ediyor.

Enez Kavşağı’ndaki Enez-Keşan istikameti ile Destek Kıtaları Kavşağı’ndaki Mecidiye-Keşan istikametinde bulunan sinyalizasyon sayaçlarının onarılması isteniyor.

Buralardaki saniye göstergelerinin daha önce çalıştığını fakat EDS sisteminin devreye girmesinden sonra arızalandığını dile getiren sürücüler, özellikle TIR’ların ve uzun araçların buradan geçerken sorun yaşadığını söyledi.

Hafta sonları yaşanan yoğunlukta araçların geçiş yaparken zaman zaman durduğuna ve bu sırada kırmızı ışığın da yanmasıyla birlikte kameraların devreye girdiğine vurgu yapan sürücüler, bu anlarda yaşanan paniğin de adeta kazaya davetiye çıkardığını bildirdi.

Çoğu sürücüsünün yeşil ışıkta ya hızlı geçmeye çalıştığı ya da geçerken tedirginlik yaşayarak kavşak içinde bir anda durduğu ifade edildi.

Aynı kavşaklarda bulunan diğer sinyalizasyon sayaçlarının çalıştığını vurgulayan sürücüler, EDS’lerin bulunduğu güzergahlardaki yeşil ışık süre göstergelerinin bilerek mi kaldırıldığını sordu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ