Reklam
Reklam

ÜST KURUL DELEGESİ GÖKHAN YILMAZ DA KEŞAN’I TEMSİL EDECEK

ÜST KURUL DELEGESİ GÖKHAN YILMAZ DA KEŞAN’I TEMSİL EDECEK
  • 18.09.2020
Reklam

İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe, partisinin 2. olağan kurultayının 22 Eylül 2020 Pazar günü yapılacağını bildirdi.

Kurultayın, Ankara Altınpark’ta, pandemi koşulları nedeniyle açık havada ve seyircisiz gerçekleştirileceğini kaydeden Sarıkeçe, şunları ifade etti: “Sayın Meral Akşener’in yeniden ve tek aday olacağı kurultayda kayıtlı 1.379 delege oy kullanacaktır. Kuruluşumuzdan bu yana geçen yaklaşık 3 yıllık sürede 4 olağanüstü kurultay gerçekleştiren İYİ’ler Hareketi, ‘Millet Bizi Çağırıyor’ teması ile yeni bir toyu gerçekleştirmekle birlikte, gücünü sadece milletinden alan, milletinin asil evlatlarının vereceği oylarla 2023 Türkiye’sinin de yönetim kadrosunu bir araya getirmek suretiyle Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in liderliğinde ‘Biz Hazırız Türkiyem!’ mesajını da güzel ülkemin tüm sathına verdiğini değerli kamuoyuna iletmek isterim.

Edirne ili olarak doğal delegelerimiz ile birlikte 12 üst kurul delegesi oy kullanacak olup GİK üyemiz Sayın Mehmet Tolga Akalın ve önceki dönem GİK üyemiz Sayın Mehmet Akalın GİK üyeliği için resmen aday olmuşlardır. Kendilerine muvaffakiyetler dileriz. İlçemizden de üst kurul delegesi olarak şahsım ve il yöneticimiz Sayın Gökhan Yılmaz Keşan’ı temsil edecektir. Kıymetli kamuoyuna saygı ile duyurulur.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ