Reklam
Reklam

UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN, DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ

UZUNKÖPRÜ BELEDİYE BAŞKANI ÖZLEM BECAN, DOĞAL GAZ ÇALIŞMALARINI YERİNDE İNCELEDİ
  • 21.07.2020
Reklam

Uzunköprü Belediye Başkanı Özlem Becan, ilçede devam eden doğal gaz çalışmalarını yerinde takip ederek, GAZDAŞ A.Ş. yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Çalışmaları büyük bir hassasiyetle takip eden Belediye Başkanı Becan,  GAZDAŞ A.Ş. yetkililerinin işlemleri titizlikle yürüttüğüne dikkat çekerek, doğal gazın ikinci etap hat döşeme işinin tamamlanmasıyla birlikte; Cumhuriyet Mahalle’sinde daha geniş bir alanda doğal gaz kullanımının başlayacağını ve böylelikle vatandaşların daha temiz ve ekonomik bir enerji kaynağını kavuşacağını kaydetti.

Belediye Başkanı Özlem Becan konuya ilişkin olarak yaptığı açıklamada ayrıca, “2020 yılı doğal gaz hatları yapım programı çerçevesinde Cumhuriyet Mahallemizde çalışmalar başlamıştır. Şu an için 30 sokak ve 7 km uzunluğunda doğal gaz hattı döşenecektir. GAZDAŞ A.Ş.’ye doğal gaz hatlarının kapasitesinin artırılması için taleplerimizi ilettik ve teknik ekiplerimiz görüşmelere devam etmektedir. GAZDAŞ yetkililerine hassasiyetle yaptıkları bu çalışmalar için ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ