Reklam
Reklam

“VATANDAŞIN AYAĞI ÇAMURA BASMAYACAKTI”

“VATANDAŞIN AYAĞI ÇAMURA BASMAYACAKTI”
  • 06.02.2021
Reklam

Su hattı yenileme çalışmaları tamamlanan Çamlıkent’teki yol ve kaldırımların halen yapılmaması, vatandaşların tepkisine neden oluyor.

Su hattı yenileme çalışmalarının bir süre önce tamamlandığını belirten vatandaşlar, “Daha ne kadar çamur içinde yürüyeceğiz.” diye sordu.

İsminin Ş.D. olduğunu ifade eden bir okurumuz, yöneticilerin, alt yapı döşeme çalışmalarının tamamlanmasının ardından yol ve kaldırımların en kısa sürede yapılacağı bilgisinin verildiğini hatırlattı.

Derin çukurlar nedeniyle araçlarda hasarların oluşmaya başladığının altını çizen Ş.D, “Önceki yıllarda altyapı çalışmaları nedeniyle yollardaki çamurdan bıkmıştık. Şimdiki dönemde de <vatandaşın ayağı çamura basmayacak> denilmişti. Günümüz şartlarında, altyapı çalışması tamamlandıktan sonra ertesi gün yol ve kaldırımlar onarılmalıdır. Daha ne kadar çamurda yürüyeceğiz.” dedi.

Konuyla ilgili olarak Keşan Belediyesinden yol ve kaldırım çalışmalarının yaz aylarında yapılacağı bilgisini aldığını vurgulayan Ş.D, son olarak şunları söyledi: “Başkanın seçimlerde ve seçimlerden sonraki en büyük vadi yollar konuşulmayacaktı. Ama Çamlıkent sakinleri var olan yolları da kaldırımları da kaybetti. Minibüsler Çamlıkent’e girmiyor. Her yağmurda kamyonlarla mıcır geliyor ve yollara seriliyor. Ancak yağmurla, serilen mıcır kayboluyor. Nereye kadar böyle gidecek. Belediyeye sorduğumuza aldığımız cevap ‘şu an orayla ilgili programımız yok yazın programa dahil edilecek.’ oluyor.

Belediyemiz bir kaç ay öncesine kadar 8 şantiye ile yol yapıyordu. Bu şantiyeler Çamlıkent’e gelince mi yok oldu? Keşan Belediyesi yöneticilerini göreve davet ediyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ