Reklam
Reklam

VURAL: “KÖYLERİMİZİN İHTİYAÇ VE TALEPLERİNİ EN İYİ BİLEN BİRİ OLDUĞUMA İNANIYORUM”

VURAL: “KÖYLERİMİZİN İHTİYAÇ VE TALEPLERİNİ EN İYİ BİLEN BİRİ OLDUĞUMA İNANIYORUM”
  • 06.12.2023
Reklam

Önceki dönem Edirne İl Genel Meclisi üyeliği görevinde bulunan Adnan Vural, AK Parti’den Edirne İl Genel Meclisi üyeliği için aday adayı oldu.

Bugün saat 12.00’de aday adaylığını açıklayan Vural, 2002 – 2014 yılları arasında AK Parti Keşan İlçe Başkanlığı yönetiminde çeşitli görevler aldığını bildirdi.

Adnan Vural, şunları ifade etti: “2014 – 2019 yıllarında AK Partimizin takdiri ile aday gösterildim ve halkımızın teveccühü ile Edirne İl Genel Meclisi’ne seçildim. İl Genel Meclisi Üyesi olduğum andan itibaren Keşan’ımızın 45 köyümüzün sorunları karşısında çözüm odaklı yaklaştık. Köylerimizin sorunlarını nihayete erdirmek için; muhtarlarımız ile birlikte, yeri geldi Valimizi, yeri geldi Milletvekilimizi, yeri geldi İl Başkanımızı sıklıkla ziyaret ettik.”

“BU GÖREVİ KUTSAL BİLDİK”

İl Genel Meclisi’nin kırsal kesimlere hizmet ettiğine dikkat çeken Adnan Vural, “Bu görevi kutsal bildik. Her zaman köylü ile iç içe olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Milletimizin derdi derdimiz; sorunu sorunumuzdur. İlçe teşkilatımız ile uyumlu bir şekilde köy ziyaretlerimizi seçimden seçime değil, muhtarlarımızdan gelen talepler ve kendi programlarımız doğrultusunda gerçekleştirdik. Bu hususta içme suyundan, altyapı, kanalizasyon sorunundan meydan düzenlemelerine birçok sorunların karşısında çözüme ulaştırmak için var gücümüzle çalıştık. İl Genel Meclisi üyeliği yaptığım dönemde her sene kasım ayında yaptığımız bütçe çalışması öncesi köy muhataralarımızla yapılan toplantılar sonucunda muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda Edirne’de yaptığımız çalışma sonucunda, en fazla bütçenin Keşan ve köylerimize ayrılmasını sağladık. Allah tekrar bize nasip ederse köylerimizin eksikleri ne varsa tek tek tespit edip yapılması gerekeni yapmak için mücadele edeceğiz.” dedi.

“KÖYLERİMİZİN İHTİYAÇ VE TALEPLERİNİ EN İYİ BİLEN BİRİ OLDUĞUMA İNANIYORUM”

Mecidiye köyünün arıtma sistemi ile Küçükdoğanca, Karasatı, Altıntaş, Karaali, Çobançeşme, Maltepe köylerinin yaz mevsiminde su sorunları yaşamaması için ayrı bir grup kurmak için çaba harcayacaklarını vurgulayan Adnan Vural, şöyle devam etti: “Sondaj vurulup su deposu yapılarak köylerimizi susuz bırakmayacağız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın sözüyle millete efendi olmaya değil, hizmetkâr olmaya geldik ve halka hizmet hakka hizmettir düsturuyla her daim milletimizin emrinde olmak için aday adaylığımı açıklıyorum. 2020 yılından bugüne kadar AK Parti Teşkilat Başkanlığı görevini sürdürdük. Keşan ve köyleri için partimizin bir neferi olarak var gücüyle çalışmaya devam edecek bir kardeşinizim. Keşan’ımızın ihtiyaç ve taleplerini en iyi bilen biri olduğuma inanıyorum. Bu yüzdendir ki hükümetimiz ile vatandaşımıza köprü vazifesi olmak adına bu kutlu yola yeniden revan olduk. Rabbim sorumluluklarımızın hakkını da vermeyi, hesabını da sormayı nasip etsin. 31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimi’nde İl Genel Meclis Üyesi aday adaylığımız Keşan ve köylerimiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ