Reklam
Reklam

YANAN ARACI MEYDANDA GÖRENLER ACABA NE DÜŞÜNDÜ…

YANAN ARACI MEYDANDA GÖRENLER ACABA NE DÜŞÜNDÜ…
  • 22.06.2019
Reklam

Keşan Belediyesine ait olan ve son bir ay içinde kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce park halinde iken gecenin bir vakti yakılan çöp kamyonlarından biri, dün akşam Cumhuriyet Meydanı’na getirilerek, sergilenmeye başlandı.

Geçmiş dönemlerde Keşan Belediyesine alınan yeni araçların sergilendiği alanda, şimdi ise yanan bir aracı gören vatandaşlar şaşkınlık yaşadı.

Özellikle Cumartesi gününe de denk getirilmesinin manidar olduğunu belirten vatandaşlar, “Yurt dışından ya da şehir dışından ilçemize gelen bir misafir, bu aracı gördüğünde acaba ne düşünecek?” diye sordu.

Belediye Başkanının görevinin yanan aracı sergilemek yerine Keşan Belediyesine zimmetli olan malı korumak olduğuna dikkat çeken vatandaşlar, “Bu davranışı kınıyoruz. Keşan Belediye yönetimi tarafından Keşan’ın göbeğine yanan bir aracın konması, ‘Sizin paranızı yakıldı, işte kanıtı!’ demek gibi bir şey. O zaman bizim paramıza sahip çıkacaklar. Sahip çıkamıyorlarsa yerine yenisini alacaklar. Suçluları da bulup cezalandıracaklar. Allah’a havale etmekle bu işler olmuyor.” şeklinde konuştu.

Bazı vatandaşlar da, sağlıklı düşünülmeden böyle bir davranışa girilmiş olabileceğini belirterek, yanan aracın bir an önce alandan kaldırılmasını istedi.

Bilindiği gibi, Keşan Belediyesine ait 2 adet çöp kamyonu, son bir ay içinde park halinde iken 03.30-04.00 saatleri arasında yanmış ve Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, dün düzenlediği basın toplantısında araçların yakıldığını düşündüğünü belirtmişti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ