Reklam
Reklam

Yapmış olduğumuz hizmetler, yapacaklarımızın TEMİNATIDIR!

Yapmış olduğumuz hizmetler, yapacaklarımızın TEMİNATIDIR!
  • 28.05.2019
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’nun, S.S. Erikli Sahili Turizmi Geliştirme Kooperatifinin 26 Mayıs 2019 Pazar günü gerçekleştirilen genel kurulu ile ilgili dün yaptığı açıklamaya, bugün de Kooperatif Yönetiminden cevap geldi.

     Helvacıoğlu, dün beraberinde Başkan yardımcıları Yakup Balcı ve Erhan Başaran’la basın toplantısı düzenlemiş, toplantıda genel kurulla ilgili değerlendirmede bulunmuştu.

Başkan Helvacıoğlu’nun değerlendirmesine karşın da S.S. Erikli Sahili Turizmi Geliştirme Kooperatifi Yönetiminde yazılı olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi:

     “Sayın Belediye Başkanının, 26.05.2019 günü yapılan S.S. Erikli Sahili Turizmi Geliştirme Kooperatifin genel kurulu ile ilgili açıklama yapmasını takdir ve şükran ile karşılamaktayız. Bunu başkanın, Erikli Sahiline olan duyarlılığının bir göstergesi olarak kabul ediyoruz. Belediye Başkanı iki yönetimin yarışa girdiğini beyan etmiştir. Seçimin zaten kendisi bir yarıştır! Yerel seçimlerde de yarışan bizzat kendisidir. Dolayısıyla bunun garipsenecek bir hali yoktur.

     ‘<ERİKLİ’Yİ DÜŞÜNEN YOK> İFADESİ GERÇEKLE BAĞDAŞMAMAKTADIR’

     Belediye başkanı, “Erikli’yi düşünen yok” ifadesini kullanmıştır. Biz bunu maksadını aşan bir ifade olarak kabul ediyoruz! Erikli’de ki; su, arıtma, kanalizasyon, yol hizmetleri ve çıkan dal budakların kaldırılması kooperatif tarafından yapılmıştır. Kooperatif bir şehir niteliğinde ki Eriklinin altyapı hizmetlerini vermiştir. Tüm bunlara rağmen “Erikliyi düşünen yok” ifadesi gerçekle bağdaşmamaktadır. Yapılan her şey göz önündedir. Nitekim başkan konuşmasında; eski ve yeni yöneticilere hizmetlerinden dolayı teşekkür etmiştir. Ayrıca yine kendi ifadesinde de “İlçemiz mücavir alanı Erikli Sahili Turizm Geliştirme Kooperatifince yapılan; içme suyu kanalizasyon, atık su, arıtma tesislerinin…” demek suretiyle kooperatifin anımsanmayacak hizmetlerini kabul etmiştir. Erikli düşünülmemiş olsa bu hizmetler verilemezdi.

    ‘GEÇMİŞTE YAPTIĞIMIZ HİZMETLER; YAPACAKLARIMIZIN TEMİNATIDIR’

     Bu bir Erikli’ye hizmet yarışıdır. Bizim anlayışımız budur. Bu anlayışımız dışında hiçbir düşüncemiz yoktur. Geçmişte yapmış olduğumuz hizmetler; yapacaklarımızın teminatıdır. İsteğimiz odur ki; belediyemizin bizimle beraber omuz omuza hizmete devamıdır. Bu hizmetlerden kim kaçarsa inanıyoruz ki, sonunda kaybeden o olacaktır. Halka hizmet hakka hizmet anlayışı ile yolumuza devam edeceğiz.

    ‘BELEDİYE İLE KOOPERATİF BİRBİRİNİN TAMAMLAYICISIDIR’

     Bilinmesi gerekir ki; belediye ile kooperatif birbirinin tamamlayıcısıdır. Hizmet için birlikte hareket etme zorunluluğu vardır. Tüm taraflarında bu bilinçte olduklarına ve buna uygun hareket edeceklerine şüphemiz yoktur.

     Erikli ile yapılacak işleri görüşmek üzere en kısa zamanda Belediye Başkanımızdan randevu alınarak kendisi ziyaret edilecek ve müşterek çalışmalarımız ile ilgili yol haritası birlikte değerlendirilip belirlenecektir.”

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ