Reklam
Reklam

YAYLA LİMANI İLE İBRİCE BALIKÇI BARINAĞIMIZ HAKKINDA İSTİŞARELERDE BULUNULDU

YAYLA LİMANI İLE İBRİCE BALIKÇI BARINAĞIMIZ HAKKINDA İSTİŞARELERDE BULUNULDU
  • 19.08.2020
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İstanbul’da Doğa Koruma ve Milli Parklar 1.Bölge Müdürü Fahrettin Ulu ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Serdar Yücel’i ziyaret etti.

FAHRETTİN ULU’YA ZİYARET…

İstanbul’da Doğa Koruma ve Milli Parklar 1.Bölge Müdürü Fahrettin Ulu’yu ziyaret eden Helvacıoğlu, Paşayiğit mevkisinde yürütülen Sahipsiz Sokak Hayvanları Bakımevindeki gelinen son durum hakkında istişarelerde bulundu.

Başkan Helvacıoğlu, Paşayiğit Mahallesi Kocayarma mevkisi ormanlık alanında inşa edilen barınağın 72 dönüm üzerine kurulduğunu belirterek, “Projemiz, hayvanların doğal yaşam alanı şeklinde tasarlandığı için hayvan dostlarımız daha kaliteli bir yaşam sürebilecek. Sokak hayvanlarının huzur içinde rehabilite edileceği barınak projemizde sona doğru geliyoruz.” dedi.

Mustafa Helvacıoğlu kendisini kabul eden Fahrettin Ulu’ya misafirperverlikleri nedeniyle teşekkür ederken, Ulu da ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu’na teşekkürlerini sundu.

YAYLA LİMANI İLE İBRİCE BALIKÇI BARINAĞIMIZ HAKKINDA İSTİŞARELERDE BULUNULDU
Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, İstanbul’da bir ziyaretini de Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı 1. Bölge Müdürü Serdar Yücel’e gerçekleştirdi.

Helvacıoğlu, ziyarette Yayla Limanı ve İbrice Limanı hakkında görüşmelerde bulunarak, bu iki limandaki sorunları ve bu sorunların çözümü konusunu istişare etti.

Başkan Helvacıoğlu, Keşan Belediyesi olarak bölgenin sorunlarını ve isteklerini, vatandaşlar ve sivil toplum örgütleri ile görüştüklerini ve ardından çözüm konusunda da en doğru temaslarla gerekli adımları attıklarını belirterek, kendisini kabul eden ve sorunları görüşen Serdar Yücel’e teşekkür etti.

Yücel de ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu’na teşekkürlerinin iletti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ