Reklam
Reklam

YUVAM DURAĞI UZUN ARADAN SONRA YENİDEN FAALİYETE GEÇTİ

YUVAM DURAĞI UZUN ARADAN SONRA YENİDEN FAALİYETE GEÇTİ
  • 18.02.2020
Reklam

Keşan’ın ilk toplu kooperatifi olma özelliğini de taşıyan Yuvam Evleri’ndeki yolcu durağı, uzun aradan sonra yeniden faaliyete geçti.

S.S. 25 No’lu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni yöneticileri, uzun süredir yapılan serzenişlere kulak verdi ve Yuvam durağını yeniden aktif hale getirdi.

17 Şubat 2020 Pazartesi sabahı saat 07.30 itibarı ile hizmete başlanan durakta, her yarım saatte bir 5 kala minibüsler yolcu alıyor, saat başlarında ve buçuklarda ise yolcuları durağa bırakıyor.

Yuvam durağından kalkan minibüsler, Bendis AVM, Keşan Devlet Hastanesi ve Anafartalar Caddesi’nden devamla, çarşı merkeziden Cumhuriyet Meydanı’na, Kurtuluş Caddesi’nden de Çamlıkent Toplu Konutları ve İstasyon Mahallesi’ne kadar yolcu taşıyor; İstasyon Mahallesi’nden aldığı yolcuları da, aynı güzergah üzerinden Yuvam Evleri durağına kadar getiriyor.

Yuvam Evleri’ndeki yolcu durağının faaliyete geçmesi nedeniyle, bölgede yaşayan tüm vatandaşlar, başta S.S. 25 No’lu Keşan Şehiriçi Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi’nin yeni Başkanı Ertan Erkan olmak üzere yönetimi ve minibüs şoförlerine teşekkür etti.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ