Reklam
Reklam

2. EL EŞYA TOPLAMA NOKTASI, BİR HAFTA SÜREYLE KEŞAN KENT MÜZESI BAHÇESİNDE HİZMET VERECEK

2. EL EŞYA TOPLAMA NOKTASI, BİR HAFTA SÜREYLE KEŞAN KENT MÜZESI BAHÇESİNDE HİZMET VERECEK
  • 14.02.2020
Reklam

Keşan Belediyesi 2. El Eşya Toplama Noktası, bir hafta süre ile Keşan Eski Devlet Hastanesi bahçesinde bulunan Keşan Kent Müzesi önünde duyarlı vatandaşlardan eşya kabul edip, ihtiyaç sahiplerine ulaştıracak.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, bugün, Belediye Başkan yardımcıları Yakup Balcı, Mustafa Altay, Mücahit Erdoğan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik, Muhtarlık İşleri Müdürü Ali Yılmaz, İmar ve Şehircilik Müdürü Ali Ünal ve Keşan merkez mahalle muhtarları ile 2. El Eşya Toplama Noktası’nda yürütülen faaliyetle ilgili açıklama yaparak, 2. El eşya Toplama Noktası’nın belirli periyotlarla her mahallede eşya kabul edip ihtiyaç sahiplerine eşya ulaştıracağını bildirdi.

  1. El Eşya Toplama hizmetini muhtarlar ve STK’larla birlikte gerçekleştirdiklerinin altını çizen Helvacıoğlu, “Vatandaşlarımız evlerinde artık kullanmadığı ev ve el eşyalarını, giysilerini, oyuncaklarını bizlere ulaştırsınlar biz de bu eşyaları ihtiyaç sahipleri ile buluşturalım. 153 Beyaz Masa’yı arayarak evden kullanılmayan eşyaları yerinden de alabiliriz. Çadırımız Keşan’ın her yerine gidecek. Gönül rahatlığıyla vatandaşlarımız bu çadıra uğrasın eşya alsın ya da bıraksın. Biz bu hizmette aracı bir kurumuz.” şeklinde konuştu.

Yukarı Zaferiye Mahallesi Muhtarı Nedim İşlek, Yenimescit Mahallesi Muhtarı Fikret Kantar, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Muammer Gizlen, Büyük Cami Mahallesi Muhtarı Nedret Özkan, İspat Cami Mahallesi Muhtarı Mustafa Özkul, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Muhtarı Bayram Ali Kalfalar, İstasyon Mahallesi Muhtarı Levent Bağcı, Aşağı Zaferiye Mahallesi Muhtarı Fahrettin Özcan da yürütülen çalışmalar nedeniyle Keşan Belediyesine, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu’na teşekkür etti ve söz konusu faaliyetin mahallelere de yayılması, hizmetin ayağa götürülmesi nedeniyle mahallelerindeki vatandaşlar adına mutlu olduklarını ifade etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ