Reklam
Reklam

22.00-07.00 SAATLERİ ARASI İŞİ OLMAYAN SANAYİYE GİREMEYECEK

22.00-07.00 SAATLERİ ARASI İŞİ OLMAYAN SANAYİYE GİREMEYECEK
  • 04.11.2021
Reklam

Keşan Küçük Sanayi Sitesi Yapı Kooperatifi’nin yaklaşık 1,5 ay önce gerçekleştirilen genel kurul toplantısında göreve gelen yeni yönetim kurulu, çalışmalara hızlı başladı.

Hakan Gürel başkanlığındaki genç yönetim, ilk olarak temizlik ve güvenliğe öncelik verdi.

Sitenin en büyük sorunu haline gelen güvenlik için kolları sıvayan yöneticiler, Keşan Şehirlerarası Otobüs Terminali tarafındaki ana giriş kapısına otomatik bariyer koydu.

“22.00 İLE 07.00 SAATLERİ ARASINDA İŞİ OLMAYAN SANAYİ SİTESİNE GİREMEYECEK”

Sitede görev yapan 4 güvenlik görevlisinin kıyafetine düzen getiren yöneticiler, gece güvenliğini de artırdı.

Konuyla ilgili bilgi veren Başkan Hakan Gürel şunları söyledi: “Dört güvenlik görevlimiz var. Bazen ustalarımız işlerini yetiştirmek için ya da acil bir iş için gece de çalışabiliyor. Ancak, 22.00 ile 07.00 saatleri arasında işi olmayan sanayi sitesine giremeyecek. İşyeri sahibi dışındaki her araç ve içerisindekilere hangi dükkâna ve ne için geldikleri sorulacak, akabinde de güvenlik görevlisi arkadaşlarımız tarafından işyeri sahibine telefonla bilgi verilecek. İşyeri sahibi onay vermediği sürece gelen kim olursa olsun, içeriye alınmayacak” dedi.

İKİ TEMİZLİK PERSONELİ GÖREV YAPIYOR

Sanayi sitesindeki sorunlardan birisinin de temizlik olduğuna dikkat çeken Hakan Gürel, bir kooperatif görevlisi bir de Keşan Belediyesi personeli olmak üzere iki işçinin site içerisinde gün boyu temizlik yaptığını söyledi.

“BUNDAN SONRAKİ ÇALIŞMALARIMIZA HIZ KESMEDEN DEVAM EDECEĞİZ”

Keşan Küçük Sanayi Sitesi’nin bölgedeki en temiz ve en güvenlikli bir site olması için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaklarını ifade eden Başkan Gürel, “Bu konuda yönetimdeki arkadaşlarla uyum içerisinde çalışıyoruz. Üyelerimiz de bize her zaman destek oluyor. Yapacağımız her şey üyelerimiz içindir. Bundan sonraki çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz.” diye konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ