Reklam
Reklam

4 ÇEŞMENİN 2’Sİ AKIYOR

4 ÇEŞMENİN 2’Sİ AKIYOR
  • 19.01.2021
Reklam

Keşan’da vatandaşların büyük bir kısmının içme suyu ihtiyacını karşıladığı Kumdere’deki kuyulardan gelen Terfi 3’teki çeşme, 2 ay kapalı kalmasının ardından, yapılan düzenlemeyle ‘Su Parkı’ adıyla 2019/Ekim ayında hizmete açıldı.

Aşağı Zaferiye Mahallesi’nde bulunan su terfi birimi bahçesinde hazırlanan Su Parkı’ndaki 4 çeşmeden 2’sinin akmaması ise şikayet konusu oldu.

Birçok vatandaşın su ihtiyacını karşıladığı ve neredeyse gün içinde hiç boş kalmayan çeşmelerden 2 tanesinin akmaması nedeniyle vatandaşlar kuyruk oluşturuyor.

4 çeşmenin de akması durumunda uzun süre beklemek zorunda kalmayacaklarını belirten vatandaşlar, ilgilileri göreve davet ederek, arızanın giderilmesini istiyor.

Vatandaşın zaten pandemi nedeniyle ekonomik anlamda güçlük çektiğini ve içme suyu olarak bu çeşmeyi tercih ettiğini belirten vatandaşlar, “4 çeşme aksa bu kadar insan uzun süre beklemek zorunda kalmayacak. Kısıtlama olduğu için çok fazla vaktimiz de olmuyor. Ancak her geldiğimiz de uzun süre beklemek zorunda kalıyoruz. Arızalı olan 2 çeşmenin onarılmasını ve kuyruk çilesinin sona ermesini istiyoruz. Başkanımız sesimizi duysun ve arıza giderilsin.” şeklinde konuştu.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ