Reklam
Reklam

5 ARAÇ PARKINA GASP ETTİ!

5 ARAÇ PARKINA GASP ETTİ!
  • 27.05.2019
Reklam

Keşan’da araç parkları ile ilgili sorunlar yaşanmaya devam ederken, şehriçinde gelişigüzel yapılan TIR parkları da dikkatten kaçmıyor.

26 Mayıs 2019 Pazar günü, Mehmet Gemici Cennet Bahçesi önünde park edilen TIR, en az 5 araç parkı yapılmasını engelledi. Cennet Bahçesi civarında neredeyse boş park alanı kalmazken, bazı sürücüler de park halinde olan TIR’ın sürücüsüne sitemde bulundu.

Özellikle Pazar günü bu alanın vatandaşlar tarafından tercih edildiğini ve Keşan’ın tek nefes alınabilecek konumunda olan Mehmet Gemici Cennet Bahçesi’nde sirkülasyonun yoğun olduğunu kaydeden vatandaşlar, “Keşan merkezinden uzak bir noktada olduğu için çoğu vatandaşımız aracı ile geliyor ve park yaparken de özen gösteriyor. Ancak gelişigüzel park edilen bu TIR en az 5 aracın parkına engel oluyor. TIR’lara farklı bir noktada park yeri gösterilmeli ve sürücülerinin canları istediği yere istediği şekilde TIR’ları park etmeleri engellenmeli. Eğer bu noktalara park yasağı varsa da denetlenip gerekli işlem yapılmalı.” şeklinde konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ