Reklam
Reklam

AK PARTİ’NİN MAHALLE VE TOPLU İFTARLARI BAŞLADI

AK PARTİ’NİN MAHALLE VE TOPLU İFTARLARI BAŞLADI
  • 05.04.2022
Reklam

AK Parti Edirne İl Başkanlığı tarafından iftar programı düzenlendi.

Ramazanın manevi ruhunu yaşatmak için düzenlenen mahalle ve toplu iftarların ilki Yıldırım Beyazıt Mahallesi’nden başlatıldı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, iftar öncesi mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

İl Başkanlığı olarak, vatandaşlarla sokak iftarlarında buluşmanın heyecanı içerisinde olduklarını belirten İba, Ramazanın birlik ve bütünlük ruhuna uygun şekilde bir arada olarak, bu manevi iklimin katacağı güzellikleri paylaşacaklarını belirtti.

Bir Ramazan ayına daha erişmenin sevinci ve heyecanı içerisinde olduklarını ifade eden İba, şunları kaydetti: “Rabbim cümlemize ağzımızın tadıyla bayramı da görmeyi nasip etsin inşallah. Değerli hemşehrilerim, bildiğiniz üzere geçtiğimiz sene pandemiden dolayı yapamadığımız mahalle iftarlarımızı bu ramazan yapmaktan dolayı çok mutluyuz. Bu kapsamda ilk mahalle iftarımızda Yıldırım Beyazıt Mahallemizin sakinler ile bir araya geldik. Oruçlarımızı birlikte açtık. En güzel dualara birlikte amin dedik. Böylesine huzurlu bir ortamda hemşehrilerimiz ile bir arada olmaktan dolayı heyecanlı ve mutluyuz.

Rabbim hepimizin oruçları ve ibadetlerini kabul etsin. Mahalle iftarlarımız devam edecek. Tüm halkımızı iftarlarımıza bekliyoruz.”

İba, duanın ardından mahallede bulunan kahvehane ve dükkanları ziyaret etti.

İftar sonrası kahvehanedeki vatandaşlarla çay içen İba ve beraberindekiler, mahalle sakinlerine hayırlı ramazanlar diledi. (A.A)

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ