Reklam
Reklam

ALTIN, RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI

ALTIN, RAMAZAN BAYRAMI NEDENİYLE MESAJ YAYIMLADI
  • 12.05.2021
Reklam

AK Parti Keşan Kadın Kolları Başkanı Nuriye Altın, 13 Mayıs’ta kutlanacak Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Ramazan Bayramını kutlayan Altın, mesajında şunları dile getirdi: “Sevgili hemşehrilerim; maneviyatımızın yoğunlaştığı, milli birlik, beraberlik, kardeşlik, yardımlaşma duygularının gönüllerimizde yer ettiği; semaya açılan dua elleri, kılınan teravih namazları, okunan Hatim-i şeriflerle geçirdiğimiz Ramazan ayının ardından, bayrama kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Ancak, bu bayram gönüller mahzun… Tüm dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüsü nedeniyle büyüklerimizden ve sevdiklerimizden uzakta bir bayram geçiriyoruz.

Millet olarak sahip olduğumuz birlik, beraberlik ruhunun, verdiğimiz bu mücadelede dayanışma ve yardımlaşmanın önemini bir kez daha anladık.

Sabırla kurallara ve tedbirlere uyarak bu zor günleri geride bırakacağımızdan şüphemiz yoktur. Bu vesileyle, koronavirüsü nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet; hastalarımıza acil şifalar diliyorum.

Sokakların yeniden dolacağı, çocukların neşeyle koşturacağı ve büyüklerimizin umutla bekleyişinin sevinçli kavuşmalarla taçlanacağı sağlıklı bayramlar dileğiyle; tüm hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ