Reklam
Reklam

ANIL ÇAKIR: “KAMPIMIZ; ÖĞRENCİMİZ OLSUN OLMASIN BÜTÜN EVLATLARIMIZA AÇIK”

ANIL ÇAKIR: “KAMPIMIZ; ÖĞRENCİMİZ OLSUN OLMASIN BÜTÜN EVLATLARIMIZA AÇIK”
  • 19.01.2021
Reklam

Doğru Cevap Eğitim Kurumları Müdürü Anıl Çakır, “Online Akademi LGS ve TYT Kampı” hakkında açıklama yaptı.

Yüz yüze eğitime geçişte sürecin uzamasının, özellikle sınav grubu öğrencilerinde endişeyi her geçen gün biraz daha artırdığına dikkat çeken Çakır, “Öğrencilerin rutin sınav kaygısı, okuldan uzak kaldıkça iki katına çıkıyor. Ara gruplarda telafi şansı hâlâ mevcutken sınav grupları için maalesef geçen her dakikanın önemi çok büyük.” dedi.

“KAMPIMIZ; ÖĞRENCİMİZ OLSUN OLMASIN BÜTÜN EVLATLARIMIZA AÇIK”

Doğru Cevap Eğitim Kurumları olarak bu yıl sınava girecek olan 8. ve 12. sınıf öğrencilerine, bu zorlu süreçte bir nebze destek olmak adına “Online Akademi LGS ve TYT Hazırlık Kampı” hazırladıklarını bildiren Anıl Çakır, “Kamp programımız, bizim öğrencimiz olsun olmasın bütün evlatlarımıza açıktır.” şeklinde konuştu.

Çakır, kamp ile ilgili şu bilgiyi aktardı: “Projemiz iki bölümden oluşmaktadır. İlk olarak birinci 5 haftalık bölümü hayata geçirilecek, bu dönem performans ve yüz yüze eğitimin başlama durumuna göre ikinci bölümün planlaması yapılacaktır.

Dersler asistan.dogrucevap.com.tr adresinden online olarak verilecektir. Online konferans şeklinde gerçekleştirilecek olan derslerimizde öğrencilerimiz sorularını sorabilecek, yapamadığı sorulara cevaplarını alacak; öğrencilerimize belirli periyotlarda quizler ve anketler yapılarak dersin anlaşılırlığı ölçülecektir. Ayrıca yapacağımız geniş katılımlı online deneme sınavlarıyla öğrencilerimiz, rakipleri arasında kendini görme şansını elde edecektir.”

“KOLEJ KAMPÜSÜNE GELEREK, KULLANICI ADI VE ŞİFRELERİNİ TEMİN EDEBİLİRLER”

Online Akademi LGS ve TYT Hazırlık Kampı’nın, LGS ve TYT’ye girecek olan bütün öğrencilere açık olduğunu belirten Anıl Çakır, “Doğru Cevap Eğitim Kurumlarında öğrenim görmeyen öğrenciler, Doğru Cevap Koleji kampüsüne gelerek kampa katılmak için gerekli olan kullanıcı adı ve şifrelerini temin edebilirler. Bu sıkıntılı süreçte sınava girecek olan evlatlarımıza bir faydamız dokunabilirse ne mutlu bize. Bütün evlatlarımıza sevgilerimi yolluyor, onlara çıkmış oldukları bu yolda başarılar diliyorum.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ