Reklam
Reklam

BAŞKAN HELVACIOĞLU: “TEMİZLİK SEFERBERLİĞİMİZİ BAŞLATTIK”

BAŞKAN HELVACIOĞLU: “TEMİZLİK SEFERBERLİĞİMİZİ BAŞLATTIK”
  • 07.05.2021
Reklam

Keşan Belediyesi, temizlik seferberliği çalışmalarına, bugün, İzzetiye Mahallesi’nde mıntıka temizliği yaparak başladı.

Sabah saatlerinde başlayan çalışmalarda Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı 30 personel görev aldı.

Çalışmaları yerinde inceleyen Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve Belediye Meclisi üyesi Şafak Uslu, Temizlik İşleri Müdürü Mücahit Erdoğan ve Fen İşleri Müdürü Erdi Kılıç’tan bilgi alarak, personele kolaylıklar diledi ve bahçelerinde bulunan vatandaşlar ile sohbet etti.

Ramazan Bayramı öncesinde 11 mahallede de mıntıka temizliği çalışmalarını gerçekleştireceklerini belirten Helvacıoğlu, “Temizlik konusunda her türlü çalışmayı mücavir alanlarımız dahil olmak gerçekleştireceğiz. Keşan’ımızın temizlikle de hijyenle de anılması bizim görevlerimizin arasında. Birim amirlerimize ve tüm ekibime teşekkür ediyorum. İzzetiye Mahallemizdeki çalışmalarımıza yaklaşık 30 personel katılıyor. 11 mahallemizde de titiz bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştireceğiz. Tam kapanma sürecinde mıntıka temizliği çalışmalarımıza İzzetiye Mahallemizden başladık. Temizlik konusunda kararlıyız. Vatandaşlarımız iyi bilsinler ki temiz bir kent ekipmanın personeline kadar mücadele eden belediyeleri var. Belediyemizin çalışkan ekiplerine teşekkür ediyorum. Sabahın erken saatlerinden itibaren çalışmaya başlıyorlar. Temizlik seferberliğimizi başlattık. Vatandaşımızın da evinin, işyerinin önünü temizleyerek bize destek olacağını düşünüyorum. Süpürge, tamir-tadilat, tırpan işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Ne dedik; atmazsan batmaz dedik, birlikte temiz dedik. Tüm hemşehrilerimize sağlıklı günler dileriz. Lütfen çöpleri yere atmayalım.” dedi.

Mustafa Helvacıoğlu, konuşmasının ardından personele kolaylıklar diledi.

İzzetiye Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlar ise çalışmalardan duyduğu memnuniyeti getirdi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ