Reklam
Reklam

BAŞKAN ÖRNEK: “DİJİTAL TIR KANTARIMIZ HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN”

BAŞKAN ÖRNEK: “DİJİTAL TIR KANTARIMIZ HALKIMIZA HAYIRLI OLSUN”
  • 12.04.2022
Reklam

Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, beldeye 60 tonluk dijital TIR kantarı yapılacağı müjdesini verdi.

Beyedik’teki üreticilerin ürünlerini tartmak için belde dışındaki kantarlara gitmek zorunda kaldığını belirten Örnek, “Çiftçilerimiz, ürettikleri mahsulleri tartmak için Keşan ya da başka yerlere gitmek zorunda kalmayacaklar.” dedi.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından paylaşım yapan Başkan Muhammet Örnek, kantarın kurulumunun en kısa zamanda yapılacağını bildirdi.

Örnek paylaşımında şunları ifade etti: “Belde halkımızın ve milletimizin efendisi çiftçilerimiz hasat zamanı ürettikleri tarım ürünlerinin satış esnasında nerede, nasıl tartacakları gibi düşüncelerden ve karşılaşacakları sıkıntıdan kurtarmak için belediyemize kazandırdığımız 60 tonluk dijital TIR kantarı ile ortadan kaldırıyoruz. Milletimizin efendisi olan çiftçilerimizin gönlü rahat olsun. Ürettikleri mahsulleri tartmak için Keşan ya da başka yerlere gitmek zorunda kalmayacaklar. Dijital 60 tonluk TIR kantarımızda tartıp ne kadar buğday, ayçiçeği, mısır, kanola aldıklarını öğrenecekler veya beldemize gelen tüccarlara ne kadar mahsul satacaklarını kantarımızda tartıp belirleyebilecekler. Dijital TIR kantarımız halkımıza hayırlı olsun. Kantarımızın kurulumu en kısa zamanda yapılacaktır.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ