Reklam
Reklam

BELEDİYEDE GRUP KURMUŞLAR!..

Neşe Tosun
Neşe Tosun
  • 24.06.2019

Hem de ne grup!.. 10’dan fazla ayrı ayrı grup!.. Gecenin bir vakti, ‘Tık!’ diye mesaj… Bilmem ne whatsapp grubundan bilgi aktarılıyor!.. Belediye idarecileri artık telefonla yatıp, telefonla kalkıyor!.. Personel desen ona keza, bir eli evrakta öbür eli telefonun whatsapp’ından gelecek uyarıda!..

Vallahi duydum ama böylesine duymadım!.. Böyle bir enerji görmedim!.. Hani bu pil ne kadar gidecek, onu da merakla beklemekteyim!..

Hoş personele bakınca anlıyorsun… Kimileri zayıflamış, kimileri küçülmüş, kimileri de çökmüş!..

Şaka bir yana da, gerçekten bu kadar performansa kim dayanır Allah aşkına… Ya da ne kadar dayanabilir, söyleyin bana… Hele hele rahat bir çalışma ortamından sonra!..

Keşan Belediye Başkanı Sayın Mustafa Helvacıoğlu’na naçizane bir uyarı daha… Şevkinizi, çalışma hırsınızı anlıyorum da, herkesten aynı performansı beklemeniz biraz tuhaf valla… Neticede bir emekçinin mesai saati bellidir, fazlasını beklerseniz, o da sizden fazla mesai ücreti ister… Bazıları ise ücretten de geçer, ailesine çoluk çocuğuna vakit ayırmak ister… Kimileri de işi işte bırakır, evine öyle gider… Aradı bir Cumartesi-Pazar mesaisine katlanır, gece programı olursa da dayanır… Çünkü bu durumlarla normalde kırk yılda bir karşılaşılır!.. Ama… Her gece o telefon zırt pırt öterse valla buna ne can dayanır ne de canan dayanır!.. Kırk yılda bir ötse neyse de her gece bip bip giderse, ne pil dayanır ne de sağlık bilene!..

Bu grup olayını bir kez daha düşünün ya da normal saatler içinde uygulayın… Yoksa… Bu kadar grup, Belediyenin patlamasına sebep olur!..

Saygılarımla…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ