Reklam
Reklam

BELGİN İBA, EL SANATLARI MERKEZLERİ VE MESLEK EDİNDİRME KURSLARINI ZİYARET ETTİ

BELGİN İBA, EL SANATLARI MERKEZLERİ VE MESLEK EDİNDİRME KURSLARINI ZİYARET ETTİ
  • 18.02.2020
Reklam

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Yönetim Kurulu ve İl Genel Meclis üyeleri ile birlikte, el sanatları merkezleri ve meslek edindirme kurslarını ziyaret etti.

İba, ziyaretlerde çalışmalar hakkında bilgi alıp, kursiyerlere başarı diledi.

AK Parti heyeti, Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Yıldırım ve Umurbey-Menzılahır Sosyal Hizmet Merkezindeki Meslek Edindirme kurslarını ziyaret etti ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, Yönetim Kurulu ve İl Genel Meclis üyeleri, İkiz Evler Geleneksel El Sanatları Merkezini ziyaret ederek kursiyerlerin çalışmalarını inceleyip bilgi aldı.

Edirne Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Yıldırım Sosyal Hizmet Merkezindeki Meslek Edindirme kurslarını da ziyaret eden İba, “organik bebekleri” üreten kursiyerlerle bir araya geldi.

GÖNÜLLÜ YARDIMSEVERE ZİYARET

Belgin İba, sonrasında Edirne’de Elazığ’a düzenlenen yardım kampanyasında gönüllü olarak görev alan geçmiş dönem AK Parti Mahalle Başkanı Cemal Hazar’a ziyarette bulunarak, teşekkür etti.

Havsa Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifini de ziyaret eden İba ve beraberindekilere, Havsa Belediye Başkanı Aydın Balkan da eşlik etti. Başkan İba, kadınlara iş yaşamlarında başarı diledi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ