Reklam
Reklam

BEZBAŞ VE ERK OĞUZ, ADAY ADAYLIĞI DOSYALARINI TESLİM ETTİ

BEZBAŞ VE ERK OĞUZ, ADAY ADAYLIĞI DOSYALARINI TESLİM ETTİ
  • 16.03.2023
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi’nden Edirne milletvekilliği için aday adaylığı başvuruları yapılmaya başlandı.

Keşan’dan eğitimci Mustafa Bezbaş ile avukat Nilüfer Erk Oğuz da CHP Ankara Genel Merkezi’ne giderek aday adaylığı dosyalarını teslim etti.

CHP Genel Merkez girişinde birlikte fotoğraf çekilen Bezbaş ve Erk Oğuz, ‘Birlikte kazanacağız’ sloganı ile paylaşımda bulundu.

MUSTAFA BEZBAŞ

Mustafa Bezbaş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: “Güzel ülkemize, Edirne’mize, Keşan’ımıza, Uzunköprü’müze, Havsa’mıza, Enez’imize, İpsala’mıza, Meriç’imize, Süloğlu’muza ve Lalapaşa’mıza hayırlı olsun. Şehir, insan, dil, din, ırk gözetmeden insanı yaşatmayı önceleyen bir anlayışla ülkemize hizmet etmek amacıyla Cumhuriyet Halk Parti’mize aday adaylığı dosyamızı kardeşim Abdullah Bezbaş’la birlikte teslim ettik. Ailem ve arkadaşlarıma, üzerimde emeği olan partili üyelerimize, mücadele arkadaşlarımıza, il örgütümüze ve ilçe örgütlerimize teşekkür ederim.”

NİLÜFER ERK OĞUZ

Aday adaylığı dosyasını teslim ederken çekildiği fotoğrafın altına “Bu Sefer Olacak” diyerek sosyal medya hesabından paylaşan Nilüfer Erk Oğuz da “28. dönem milletvekilliği aday adaylığı başvurumu yaptım. Ülkemize, milletimize ve Edirne’mize hayırlı olsun.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ