Reklam
Reklam

BÖLGEDE YAŞAYAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE DAĞITILDI

BÖLGEDE YAŞAYAN İHTİYAÇ SAHİBİ AİLELERE DAĞITILDI
  • 24.04.2021
Reklam

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Keşan Ticaret ve Sanayi Odası finansmanındaki gıda yardım paketleri ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Her yıl Ramazan ayında olduğu gibi, bu yılda Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından, Keşan, İpsala ve Enez’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere gıda yardım paketleri ulaştırıldı.

Finansmanı TOBB ve Keşan Ticaret ve Sanayi Odası tarafından karşılanan gıda yardım paketleri, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis üyeleri, Yönetim Kurulu üyeleri, Meslek Komiteleri ve oda çalışanları aracılığıyla, ihtiyaç sahibi 1.000 aileye dağıtıldı.

“BÖLGEMİZDE YAŞAYAN 1.000 AİLEYE GIDA YARDIMI”

Gıda yardımlarıyla ilgili Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Orkun Özkaya ve Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı yazılı bir açıklama yaptı.

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, dünyayı etkisi altına alan COVID-19 salgını sürecinde herkesin olumsuz yönde etkilendiğini belirterek, “Birlikte olmanın ve paylaşmanın önemin her zamankinden daha fazla hissedildiği bu günlerde Keşan, İpsala ve Enez’de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelerimize ve yerel işletmelerimize elimizden geldiğince yardımcı olmaya devam ediyoruz. Bu mübarek Ramazan ayında bölgemizde yaşayan ihtiyaç sahibi 1.000 aileye kısmen de olsa dokunabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

ÖZKAYA: “EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİZ”

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Orkun Özkaya da, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) önderliğinde Türkiye genelinde oda ve borsaların destekleriyle yapılan bu yardımlar nedeniyle başta TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu olmak üzere, desteklerini esirgemeyen bölgemizde ticari faaliyetlerini sürdüren hayırsever iş adamlarına, pirinç desteklerinden dolayı çeltik üreticilerine, yardımların dağıtımında gösterdikleri hassasiyet ve destekler nedeniyle Yönetim Kuruluna, Meclis üyelerine ve oda personeline teşekkür etti.

Özkaya, “Bu vesile ile tüm üyelerimize sağlıkla geçirecekleri bir Ramazan ayı dilerim.” dedi.

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ