Reklam
Reklam

“BÖYLE LAFLARLA CHP YÖNETİLMEZ”

“BÖYLE LAFLARLA CHP YÖNETİLMEZ”
  • 21.08.2020
Reklam

Kedisine bir takım eleştirilerde bulunan CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan’a, 24 Ağustos 2020 Pazartesi günü düzenleyeceği basın toplantısında cevap vereceğini belirten Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, “Böyle laflarla CHP yönetilmez.” dedi.

“KEŞAN GENÇLİĞİNİ UNUTMUŞ”

“Kütüphane ve Kültür Sanat Merkezi İç Mekan Düzenleme İşi” imza töreninde konuşan Helvacıoğlu, Keşan’daki gençlere verdikleri önemden bahsederek, “Keşan gençliğini unutmuş. Nasıl <Yönetemiyor> diyorlar ya biz Keşan’ı eskisi gibi yönetmiyoruz. Halkımızın istediği gibi yöneteceğiz. Onların canlarının istediği gibi yönetmiyoruz. Biz gençlere göre yönetiyoruz.” dedi.

Pekcan’ın eleştirilerine Pazartesi günü düzenleyeceği basın toplantısında ayrıntılı bir şekilde cevap vereceğini kaydeden Mustafa Helvacıoğlu, Recep Pekcan’ın “Artık kendisine saygım kalmadı.” şeklindeki ifadesini hatırlatarak şöyle dedi: “Keşan Belediyesi ciddi yatırımlara imza atmaya devam edecek. Keşan gençliğini unutmuş. Hani nasıl <Yönetemiyor> diyorlar ya biz Keşan’ı eskisi gibi yönetmiyoruz. Halkımızın istediği gibi yöneteceğiz. Onların canlarının istediği gibi yönetmiyoruz. Biz gençlere göre yönetiyoruz. Sayın CHP İlçe Başkanı’nın bize <Ulan> siyaseti ile cevap vermesine karşılık; Keşan nasıl yönetilmiş, nasıl yönetiliyor anlatacağım.”

“ONUN SAYGISINA İHTİYACIM YOK”

“31 Mart’ta Keşan halkı demokrasiye saygı duydu.” diyerek sözlerini sürdüren Başkan Helvacıoğlu,  “Şahsıma saygı duymuyormuş. Benim, onun saygısına ihtiyacım yok, eksik olsun.” diye konuştu.

“BÖYLE LAFLARLA CHP YÖNETİLMEZ”

<Ulan> ifadesinin bir ilçe başkanına yakışmadığını vurgulaya Mustafa Helvacıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Öyle üç beş kişiye pabuç bırakacak halimiz yok. Laf olsun diye söylenen cümlelerle moralimiz bozulmaz. Pekcan’ın cümlelerini inceleyin. <Ulan> lafları ile ilçe başkanlığı yapılmaz. CHP’lilerden özür dilemeli. CHP İlçe Başkanına yakışmıyor. Böyle laflarla CHP yönetilmez. Ben özür diliyorum CHP’li üyelerden. Yazık, o başkan onlara yakışmıyor. Derhal istifa etmeli. Laf olsun diye konuşmalarla bu iş olmaz. Gerçekten siyaset yapılacaksa, o başkana siyaseti öğretiriz. Ya da bir daha ki döneme karşıma çıkacak, siyaseti birlikte yapacağız. Herkes aynada boyunun ölçüsünü görecek.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ