Reklam
Reklam

BOYNUZ KULAĞI GEÇTİ!..

Neşe Tosun
Neşe Tosun
  • 19.11.2021

Geçer tabi!.. Siz değil misiniz; karılarınızı, sevdiklerinizi hem cinsleri ile aldatan… Sadece hemcinsleri ile mi? Tabi ki hayır… Kendi cinslerinizle bile aldattınız!.. O da yetmedi, hayvanlarla aldatan oldu karılarını!.. Aldatılmanın dışında; şiddet gördüler, hakarete maruz kaldılar, aşağılandılar, itilip kakıldılar… Kimi sabretti, kimi boyun eğdi, kimi evlatlarının hatırına katlandı, kimi ağladı, kiminin psikolojisi bozuldu, kimi depresyona girdi, kimi de kendine yaşatılanı yaşatmayı tercih etti!.. ‘Beni aldatanı ben de aldatırım!’ dedi… Onlar da arayışa girdi… Derken sayıları arttı… Kocaları onları aldatıyor ya, onlarda bunu marifet sayıp, aynısını yaptı!.. Hem onlar öyle birine bağlı kalıp, kulu kölesi de olmadı!.. Daldan dala atladı… Bir-iki taneyle yetinmeyip, sayılarını üje, beje katladı!.. Anlayacağınız; boynuz kulağı geçti!.. Hem öyle böyle de değil, hovarda kadınlar tavan yaptı!.. Alkolü erkeklerden daha kaliteli içmeye, gidecekleri mekanların derin araştırmasını yapmaya, kendine dost tutacakları erkekleri de itinayla seçmeye başladı!.. Öyle adamlar gibi ipe sapa gelmez, ne olduğu bilinmez, gözü kara içi boş sevgililer edinmedi!.. Erkekler dışı güzel içi boşu tercih ederken; kadınlar dışı boş parası boldan yana tercih yaptı!.. Kocaları paraları savururken, onlar kocalarının savurduklarını başkalarından toplamaya başladı!..

Keşan’da kadın hovardaların daha fazla olduğunu iddia edenlere diyeceğim o ki; hovardanın kadını da erkeği de makbul değildir… Bu bir ahlak meselesidir… Cinsiyet ayrımı yoktur… Ahlaksız ahlaksızdır!.. Ve Keşan’ın hovarda meselesi burada kapanmıştır!..

Keşan’ın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıldönümü olan bugünde; 19 Kasım Kurtuluş Bayramımızı kutluyor; başta Türkiye Cumhuriyeti Devletinin kurucusu Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarını, saygı ve minnetle anıyorum… Mekanının cennet, kabriniz nurlarla dolsun…

Hadi inşallah bugün Keşan’daki hovardalar da aklını başına alsın, ipe sapa gelmez işlerle uğraşacaklarına adam olsun!..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ