Reklam
Reklam

BU BAYRAMDA ÇELENKLERİ BİRLİKTE KOYDULAR

BU BAYRAMDA ÇELENKLERİ BİRLİKTE KOYDULAR
  • 19.05.2020
Reklam

Keşan Belediyesi ile Belediye Meclisi’nde grubu bulunan siyasi partiler, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle, Atatürk Anıtı’na çelenk sundu.

Daha önceki milli bayramlarda çelenklerini Atatürk Anıtı’na ayrı ayrı koyan Keşan Belediyesi ve partiler, 19 Mayıs’ta birlikte hareket Ata’nın huzurunda birliktelik mesajı verdiler.

Bugün, Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı önünde gerçekleşen ve saat 12.00 sıralarında başlayan törene; Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, AK Parti Keşan İlçe Başkanı Gürcan Kılınç, CHP Keşan İlçe Başkanı Recep Pekcan, İYİ Parti Keşan İlçe Başkanı Zafer Sarıkeçe ve MHP Keşan İlçe Başkanlığı adına  Yönetim Kurulu üyesi Necdet Çabuk ile partilerin az sayıda yöneticileri katıldı.

Törende, Belediye Başkanı Helvacıoğlu ve parti başkanları Atatürk Anıtı’na çelenklerini sundu.

Çelenk sunumunun ardından konuşan Helvacıoğlu, Kılınç, Pekcan, Sarıkeçe ve Çabuk, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü saygıyla andıklarını belirterek, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını kutladı. Başkanlar ayrıca Keşan halkının Kadir Gecesi’ni de tebrik etti.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ