Reklam
Reklam

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN DİYARBAKIR ZİYARETİNDEKİ HEYETTE AKSAL DA YER ALDI

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’IN DİYARBAKIR ZİYARETİNDEKİ HEYETTE AKSAL DA YER ALDI
  • 10.07.2021
Reklam

AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın dün gerçekleştirdiği Diyarbakır ziyaretine eşlik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Diyarbakır annelerini, özel bir heyet oluşturarak ziyaret etti. Genel Başkan yardımcıları ve milletvekillerinin de bulunduğu heyette Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a Edirne Milletvekili Fatma Aksal da eşlik etti.

Gün boyu süren programlar sonrası açıklamalarda bulunan Aksal, şunları ifade etti: “Cumhurbaşkanımız çok hassas ve önemli bir ziyarette bulundu. Diyarbakır annelerinin yanında olduğunu, bu devletin gücünü, vatandaşını hiçbir terör örgütünün eline bırakmayacağını tüm dünyaya bir kez daha gösterdi. Hükümetimiz ve iktidarımızın; milletimizi, çocuklarımızı, gençlerimizi 7’den 70’e her bir vatandaşımızı ne denli hassasiyetle kucakladığına defalarca şahit olduğumuz gibi bugün de burada annelerimizin korkusuzca verdikleri mücadeleye şahit olduk. Annelerimizin sesi, bu siyasi uzantıların ve bölücü terör örgütünün; karanlık ve insanlık dışı yüzünü ortaya koydu.”

Diyarbakır’da gün boyu gerçekleşen programlara da eşlik eden Aksal, “Bugün her ilimizde olduğu gibi Diyarbakır’a yapılan hizmetleri yerinde görme ve Cumhurbaşkanımıza olan sevgi selini orada bizzat hissetme şansımız oldu. Hizmet için her gün bitmeyen bir çalışmaya; milletimizin bu sevgisi ve inancı güç oluyor.” dedi.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ