Reklam
Reklam

DİĞER ANLAŞMALI BANKALARIN DA İŞLEMLERİ YAPILABİLECEK

DİĞER ANLAŞMALI BANKALARIN DA İŞLEMLERİ YAPILABİLECEK
  • 04.05.2021
Reklam

Beyendik’in önemli ihtiyaçlarından biri olan banka ATM’si, beldede hizmet vermeye başladı.

Beyendik Belediye Başkanı Muhammet Örnek, halkın ihtiyacı olan banka ATM’sinin beldede hizmet vermeye başladığını bildirerek, bu hizmeti engellemeye çalışanlara da sitemde bulundu.

Bu konuda banka yöneticileriyle görüştüklerini ve birçok köyün geçiş güzergahında bulunan Beyendik’e ATM konulması yönünde talepte bulunduklarını ifade eden Örnek, “Ziraat Bankası’nın desteği ile diğer anlaşmalı bankaların da işleminin yapılabileceği <Ortak ATM>miz, beldemize kurulumu tamamlanarak bugün itibarıyla hizmete başlamıştır.” dedi.

ATM’nin hizmete girmesiyle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Başkan Muhammet Örnek, mesajında bazı kişilere sitemde bulundu.

“BU HİZMETİ ENGELLEMEYE ÇALIŞANLARA SELAM OLSUN”

Başkan Örnek paylaşımında şunları ifade etti: “Bu güzel hizmeti yıllardır Beyendik halkımıza layık görmeyen ve engellemeye çalışan, geldikten sonra da yapılan tüm hizmetlerde olduğu gibi kendilerine pay çıkarmaya çalışanlara da selam olsun. Artık çiftçilerimiz desteklemelerini almak, emeklilerimiz, işçilerimiz, memurlarımız maaşlarını çekmek için Keşan’a gidip saatlerce sırada beklemeyecek. Maaşlarını çekip, banka işlemlerini ortak ATM’den yapabilecekler. Bu güzel hizmeti belde halkımıza layık gören Ziraat Bankasına çok teşekkür ediyorum. Beyendik halkımıza hayırlı uğurlu olsun.”

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ