Reklam
Reklam

ERİKLİ SAHİLİ’NDEKİ HİZMET NOKTASI, YAYLA, DANİŞMENT, MECİDİYE’YE DE HİZMET VERECEK

ERİKLİ SAHİLİ’NDEKİ HİZMET NOKTASI, YAYLA, DANİŞMENT, MECİDİYE’YE DE HİZMET VERECEK
  • 16.09.2019
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, bugün, Keşan Belediyesi Erikli Sahili Hizmet Binası’nda yaptığı açıklamada, Keşan Belediyesinin sahildeki hizmetlerinin devam ettiğini bildirdi.

Açıklamaya; Erikli’den Sorumlu Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Altay, Temizlik İşleri Müdürü Yasin Paçaman da katıldı.

Sezonun hemen bitiminde gelecek sezon için planlamalar ve hazırlıklar yapmaya başladıklarını bildiren Başkan Helvacıoğlu, “Erikli’yi 11 Ağustos 2019’da devraldık ve o günden bu güne çalışmalarımızı çok ciddi şekilde yürütüyoruz. Mustafa Altay Başkanımız Erikli’de çok güzel işlere imza attı. Sudan, çevre temizliği ve çöp toplamaya, yolların iyileştirilmesinden altyapı sorunlarının giderilmesine kadar her sorunun çözümü için adımlarımızı şimdiden atıyoruz. 3 yıl içinde Erikli’deki değişim herkes tarafından çok net şekilde görülecek. Önümüzdeki yıl 40-50 kişi Erikli’de vatandaşlarımıza hizmet üretmek için çalışacak. Burası bir anlamda gerekli tüm hizmetlerin verildiği bir cep şube olacak. Buradan Yayla’ya, Danişment’e Mecidiye’ye de hizmet verilecek. Yaptığımız tüm çalışma ve düzenlemeler vatandaşlarımızın daha hızlı ve etkili şekilde hizmet almasını sağlamak için.” dedi.

Mustafa Altay da, Erikli’yi daha düzenli ve temiz bir hale getirmek için ekibiyle birlikte çalıştıklarını ifade etti ve vatandaşın en büyük isteği ve beklentisi olan Erikli’nin suya kavuşması için canla başla mücadele verdiklerini dile getirdi.

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ