Reklam
Reklam

ESNAF, RAMAZAN BAYRAMI’DAN SONRA İŞ YERLERİNİN AÇILMASINI ÜMİT EDİYOR

ESNAF, RAMAZAN BAYRAMI’DAN SONRA İŞ YERLERİNİN AÇILMASINI ÜMİT EDİYOR
  • 12.04.2021
Reklam

Keşan Lokantacı, Kahveci ve Otelciler Esnaf Odası Başkanı Hüseyin Çakmak, yaptığı açıklamada, Keşan halkının Ramazan alışverişini yerel esnaftan yapmasını istedi.

Pandemi döneminde en büyük sıkıntıyı yerel esnafın yaşadığını belirten Çakmak, esnafa destek amacıyla Ramazan alışverişlerinin yerel işletmelerden yapılması gerektiğini söyledi.

Hüseyin Çakmak açıklamasında şunları ifade etti: “Her yıl heyecanla ve neşe ile beklediğimiz mübarek Ramazan başlıyor. Mübarek Ramazan geldi gelmesine fakat esnaflarımız halen sıkıntı içinde. Tüm esnaf, Ramazan Bayramı ile beraber iş yerlerinin açılmasını ve bereketli bir yaz sezonu geçirmesini ümit ediyor.

Tüm esnaflarımız, COVID-19 nedeniyle Sayın Cumhurbaşkanımız ve Bilim Kurulunun genelgeleri gereği tüm kuralları ve talimatları yerine getirmeye çalıştı. Esnaflarımız bir buçuk yıldan beri, iş yerlerini sağlıklı bir şekilde açamayıp, ne devlete ne de kendilerine faydalı olamadı. Esnaflarımız, yaşadığı tüm ekonomi sıkıntılara rağmen <Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin> diyerek tüm sıkıntılarını sineye çekiyor.

Esnaflarımız, tüm sıkıntılara rağmen bayram müjdesi olarak iş yerlerinin tamamen açılmasını bekliyor.

Halkımızın ve esnaflarımızın, Ramazan alışverişlerini yerel esnaflarımızdan yapmalarını tavsiye diliyorum. Ramazanınız hayırlı olsun.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ