Reklam
Reklam

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI YETKİLİLERİ SPOR TESİSLERİNİ İNCELEDİ

GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI YETKİLİLERİ SPOR TESİSLERİNİ İNCELEDİ
  • 08.10.2019
Reklam

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü yetkilileri, bugün, Keşan Belediyesine ait spor tesisleri ve Keşan’daki diğer spor tesisleri ile ilgili olarak yerinde incelemede bulundu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Yatırım ve İşletmeler Genel Müdürlüğü Açık Spor Tesisleri Şube Müdürü Teyfik Gök, inşaat mühendisi Tarık Çelik ve mimar Serpil Yalçın’dan oluşan inceleme heyeti; Keşan Belediyesi Atatürk Spor Tesisleri, Yüzme Havuzu, Gençlik Merkezi, Keşan’ın imar planlarında spor tesisi olarak belirlenen yerleri yerinde inceleyerek, ilgililerden bilgi aldı ve istişarede bulundu.

İncelemelere; Keşan İlçe Gençlik ve Spor Hizmetleri ve Gençlik Merkezi Müdürü Vedat Çimen, Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Andaç Gedik ve Keşan Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğünden mimar Benhür Felek katıldı.

Yerinde incelemeler sonrası önümüzdeki dönem içerisinde mevcut tesislerin iyileştirilmesi ve eksikliklerinin giderilmesi ve ihtiyaçlar doğrultusunda ilave spor tesislerinin yapılması noktasında hazırlayacakları raporu Gençlik ve Spor Bakanlığına sunacaklar.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ