Reklam
Reklam

“GENEL BAŞKANIMIZIN EMRİDİR VE BU EMRİ BURADAN İLETİYORUM”

“GENEL BAŞKANIMIZIN EMRİDİR VE BU EMRİ BURADAN İLETİYORUM”
  • 19.08.2020
Reklam

MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, bugün Keşan’a gelerek partisinin Keşan ilçe başkanlığında basın toplantısı düzenledi.

Saat 15.00 sıralarında başlayan basın toplantısına; MHP Keşan İlçe Başkanı Ümmet Yavaş, ilçe yöneticileri, eski ilçe başkanları ve partililer katıldı.

Toplantıda ilk olarak konuşan İlçe Başkanı Yavaş, seçim sürecinin hayırlı olması dileğinde bulunarak sözü İl Başkanı Tercan’a bıraktı.

“ÜMMET YAVAŞ HOCAM BİZİM İÇİN ÇOK KIYMETLİDİR”

Sözlerine İlçe Başkanı Ümmet Yavaş’a çalışmalarından ötürü teşekkür ederek başlayan Zakir Tercan, “Görevi eline aldığı günden beri özveriyle çalışan, başımızı öne eğdirmeyen, herkesin sevdiği ve saydığı biri olan Ümmet Yavaş hocam bizim için çok kıymetlidir. Bu güne kadar yapmış olduğu hizmetlerden dolayı kendisine şahsım ve teşkilatlarım adına teşekkür ediyorum. Sağlık sorunlarından dolayı görevine devam edemeyeceğini bildirdi ve bizler de kendisinin bu düşüncesine saygı duyduk.” dedi.

Ümmet Yavaş’ın aynı zamanda bir öğretmen olduğunu belirten Tercan, kendisinin bugüne kadar birçok öğrenci yetiştirdiğini ifade ederek, Yavaş’ın elini öptü.

“BAŞKA ADAYLAR BİZLERİ İLGİLENDİRMİYOR”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin kararı gereği tüm ilçelerdeki seçimlere tek liste olarak gidileceğini vurgulayan Zakir Tercan, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Keşan İlçe Teşkilatımızda yapılan istişarede, Adnan İnan, Milliyetçi Hareket Partisi’nin Keşan’daki tek adayıdır. Aynı zamanda Genel Başkanımızın, genel merkezimizin ve il teşkilatımızın adayıdır. Genel Başkanımızın almış olduğu divan kararı buradadır. 13 Eylül 2020 tarihinde Kapalı Spor Salonu’nda tek liste ile seçime gideceğiz. Adayımız da sayın Adnan İnan beydir. Kendisini genel merkezimize ilettik ve adaylığı kabul görmüştür. Bizler de il teşkilatı olarak da kabul etmişizdir. Kendisine başarılar diliyorum. İnşallah hayırlı hizmetleri olur. Kendisinden güzel çalışmalar bekliyorum ve kendisine inanıyorum. Adnan İnan, bizim tek adayımız olup başka adaylar bizleri ilgilendirmiyor. Başka aday çıkar mı bilmiyorum ama bunu kabul etmemiz de mümkün değildir. Bu Genel Başkanımızın emridir ve bu emri buradan iletiyorum.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ