Reklam
Reklam

GÜMRÜK MEMURU, GÖĞSÜNE SIKTIĞI KURŞUNLA YAŞAMINA SON VERDİ

GÜMRÜK MEMURU, GÖĞSÜNE SIKTIĞI KURŞUNLA YAŞAMINA SON VERDİ
  • 11.11.2019
Reklam

Pazarkule Sınır Kapısı’nda gümrük görevlisi olarak çalışan bir kişi, evinin banyosunda, göğsüne sıktığı kurşunla yaşamına son verdi.

Şükrüpaşa Mahallesi Cengiz Varnatopu Caddesi’ndeki evinde, 8 Kasım 2019 Cuma günü yaşamına son veren gümrük memuru İ.C’nin, bir süredir maddi sıkıntı yaşadığı öğrenildi.

Edirne İl Emniyet Müdürlüğü Cumhuriyet Polis Merkezi Amirliğinde ifade veren İ.C’nin biyolojik babası M.C, oğlunun ödemediği krediden dolayı faiziyle beraber yaklaşık 200 bin TL borcu bulunduğunu, bu yüzden moralinin bozuk ve sıkıntıları olduğunu söyledi. M.C, oğlunun eşinin kendisini telefonla arayarak oğlunun intihar ettiğini söylediğini, eve gittiğinde oğlunu banyoda küvet içerisinde göğsünden kan akması durmuş hareketsiz halde gördüğünü, ilk yardım yapmak için küvetten çıkarmaya çalıştığını, o sırada küvetin içinde bulunan silahı küvetten alıp küvetin yanına koyduğunu, daha sonra olay yerine gelen ambulansın oğlunu alarak hastaneye götürdüğünü belirtti. M.C, 112 Acil Servis ambulansı ekipleri tarafından 1. Murat Devlet Hastanesine sek edilen oğlu İ.C’nin, hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığını da belirtti.

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ