Reklam
Reklam

HALK-LİS KEŞAN KURUCU BAŞKANLIĞINA KEREM ERCAN GETİRİLDİ

HALK-LİS KEŞAN KURUCU BAŞKANLIĞINA KEREM ERCAN GETİRİLDİ
  • 07.12.2020
Reklam

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP)’nin liselerdeki gençlik örgütlenmesi olan HALK-LİS (Halkçı Liseliler)’in Keşan kolu kuruldu. HALK-LİS Keşan Kurucu Başkanlığına Kerem Ercan’ın getirildiği bildirildi.

Başkan Ercan şu açıklamada bulundu: Atatürk ve değerleri her geçen gün çürütülmeye çalışılıyor. Eğitim sisteminde izlenen politikalar ile iktidarın atadığı öğretmenler, bu operasyonu çok güzel yürütmektedir. Yedi düvele karşı savaşarak galip gelen bu millet, bir siyasi parti uğruna bölünmeyecektir. Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk, rehberimiz Bursa Nutku’dur. Mustafa Kemal’in dediği gibi Türk Genci Cumhuriyete ve devrimlerine karşı atılacak bir adımda bu ülkenin polisi, jandarması vardır düşüncesi yanı sıra elinde avucunda ne varsa onlarla Cumhuriyeti koruyacaktır. HALK-LİS Keşan’ın kuruluşunda bizlere desteğini esirgemeyen başta CHP Keşan Gençlik Kolları Başkanımız Emre Şevik olmak üzere HALK-LİS Trakya Sorumlusu Yavuzcan Gökalp’e ve genel merkezimize teşekkür ederiz.”

CHP Keşan Gençlik Kolları Başkanı Emre Şevik de yaptığı açıklamasında, “CHP Lise Örgütleri Halkçı Liselilerin kuruluş çalışmalarını tamamladık. Halkçı Liseliler Genel Merkez oylaması ve kararı ile atamaları tamamlandı. Göreve gelen yönetim kuruluna çalışmalarında başarılar diliyorum. Birlikte daha güzel işler yapacağız. Giderek büyüyecek, mücadelemize devam edeceğiz. Gücümüz birliğimizden gelir. Hayırlı olsun.” diye konuştu.

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ