Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU, DÖNEMLERİNDE PAŞAYİĞİT MAHALLESİ’NDE İLK KEZ KURULAN SEMT PAZARINI ZİYARET ETTİ

HELVACIOĞLU, DÖNEMLERİNDE PAŞAYİĞİT MAHALLESİ’NDE İLK KEZ KURULAN SEMT PAZARINI ZİYARET ETTİ
  • 21.01.2021
Reklam

Paşayiğit Mahallesi’nde bugün semt pazarı kuruldu. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Mahalle Muhtarı Orhan Mutlu ile semt pazarının kurulduğu alanı ziyaret ederek, hem tezgah açan esnafa hayır işler diledi hem de pazarda alışveriş için bulunan vatandaşlarla sohbet etti.

Helvacıoğlu, halkın temel ihtiyaçlarını karşılaması ve farklı ürünlere ulaşabilmelerini sağlamak amacıyla bu çalışmayı gerçekleştirdiklerini dile getirdi.

Dönemlerinde ilk defa Paşayiğit Mahallesi’nde semt pazarı kurulduğunu ifade eden Mustafa Helvacıoğlu, “Vatandaşımıza iyi alışverişler, esnafımıza hayırlı işler diledik. Şehrimizde yaşayan hemşehrilerimizin hizmeti ayağına götürmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki günlerde pazarımız daha da gelişecek. Mahallemize yakın civar köylerde ikamet eden vatandaşlarımızı da pazarımıza alışverişe bekliyoruz.” dedi.

Pazarda alışveriş yapan vatandaşlar ise mahallede bir pazarın ihtiyaç haline geldiğini ve pazarın kurulmuş olmasından dolayı oldukça memnun olduklarını dile getirdi.

Semt pazarı Paşayiğit Mahallesi’nde bundan böyle Perşembe günleri kurulacak.

 

 

 

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ