Reklam
Reklam

HELVACIOĞLU: “EĞİTİM VE SOSYAL PROJELERİMİZ İÇİN İŞBİRLİĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

HELVACIOĞLU: “EĞİTİM VE SOSYAL PROJELERİMİZ İÇİN İŞBİRLİĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”
  • 16.09.2020
Reklam

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Trakya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Helvacıoğlu, Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Keşanlı Burak İşçimen ve Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Sezgin’le de görüştü.

Başkan Mustafa Helvacıoğlu ziyaret sırasında şunları ifade etti: “Üniversitemizin dinamizmi ile birlikte yerel yönetim işbirliğini geliştirerek ve proje üretim sürecinde hep birlikte çok daha fazla çalışarak Keşan ve bölgemize değer katıyoruz. Rektörümüz Sayın Tabakoğlu’nun güven tazelediği görevinde de başarılarının devamını diliyoruz. Rektörümüz Prof. Dr. Erhan Tabakoğlu, Trakya Üniversitesi’nde gerçekleştirdiği önemli hizmet ve projelerle öğrenciler başta olmak üzere birçok kişinin ve Edirne’nin gönlüne dokunuyor. Belediye olarak üniversitemiz ile gerçekleştireceğimiz eğitim ve sosyal projelerimiz için işbirliğimiz artarak devam edecek ve eğitim yatırımlarını ilçemize kazandırmayı sürdüreceğiz. Eğitime ve genç kuşaklara verdiği önemi yakından takip ettiğimiz üniversitemizle, kentimizi ve gençlerimizi daha ileriye taşıyacak projeleri hep birlikte el birliğiyle hayata geçireceğiz.”

Rektör Tabakoğlu da ziyaret nedeniyle Helvacıoğlu’na teşekkür ederek, yerel yönetimlerle, bölgenin ve genç kuşakların gelişimi için işbirliklerini artıracaklarını dile getirdi.

Helvacıoğlu, Trakya Üniversitesi’nde ayrıca Genel Sekreter Yardımcısı Keşanlı Burak İşçimen ve Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Sezgin’le de görüştü.

Helvacıoğlu, İşçimen ve Sezgin’le yaptığı görüşmeyle ilgili de şunları söyledi: “Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı olarak hazırlanan Trakya Üniversitesi <Kazananlar kulübü> dergisi ile üniversitemiz fark yaratarak içeriğinde bulunan gençlerimizin projeleri ile şehrimize vizyon bir çalışma kazandırılmış, başarılı çalışmada emeği geçenleri tebrik ediyor, Trakya Üniversitemizi kutluyoruz. Hemşehrilerimizin başarılarıyla gururlanıyor, Keşanımızın değerini artırmak için hep beraber çalışıyoruz. Ziyaretimizde Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcılığı görevine atanan Keşanlı hemşehrimiz Burak İşçimen’e de yeni görevinde başarılar diledik. Trakya Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı olarak hazırlanan dergiyi inceleyerek içerisinde sergilenen başarılı çalışmalar üzerine konuştuk. Trakya Üniversitemiz ve gençlerimizi tebrik ediyoruz.”

 

Reklam
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ